Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elegem van a monotonságból,...

Elegem van a monotonságból, unalombl 3éve ugyanúgy telik . Többi lent tippek? Csak komoly válaszok érdekelnek

Figyelt kérdés
szinte mindennapom és már kezdek megbolondulni változtatni kellene dolgokon de nem látok kibelőlük pedig próbálok, az eddigi "nagy" barátaim már csak le sem szarnak, még ha én keresem őket is, tippek esetleg amitől jobb lenne?

2012. jan. 9. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevés az infó. Tanulsz, dolgozol? Talán rossz szakmát választottál. Akkor válts! Keresd meg, mi érdekel, teremtsd meg a lehetőséget és foglalkozz azzal! Én is most ezt csinálom, és tudom, hogy a végén szegényebb leszek, mint a templom egere, de legalább boldog...
2012. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tanulok , 17 éves vagyok és buliznék meg minden de a "barátaim" csak szarnak a fejemre ... ismerkednék is de hát hiába nem megy .. már kezdek megbolondulni az unalomtól ráadásul még testvérem sincs
2012. jan. 9. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, akkor amit írtam, az tárgytalan. Akkor viszont keresd meg azt, ami igazán érdekel, amivel foglalkoznál az életedben és foglalkozz azzal. A bulizás jó dolog, de ha az az egy értelme az életednek, az egyet jelent a semmivel. A haverokkal lófrálás sem fog értelmet adni az életednek. Ezek csak arra jók, hogy eltereljék a figyelmet arról, hogy totál értelmetlen, amit csinálsz.

Szóval keresgélj más irányba! Hidd el, meg fogod találni azt, amivel érdemes foglalkoznod és ami leköt.

2012. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél kis cuki háziállatokat és gondozd őket, vagy fessél, vagy keress 1 embert akivel tudsz menni bulizni, aztán ismerkedjetek meg másokkal.
2012. jan. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hímezz vagy készíts gobelin képeket. Nagyon jó szórakozási lehetőség. A szüleid nélkül úgy sem mehetsz utcára este 10 után.
2012. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!