Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elegem van belőle! Mit csináljak?

Elegem van belőle! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm tök jóba vagyunk, de egy idelye barátkozik egy lánnyal akit én nem szeretek, mert mindig piszkál, és ellenem uszitja a barátaim. Na most: Egy ideje, azzal jön, ha valami olyat mondok ami neki nem tetszik, hogy a másik lány mennyivel jobb barátnője mint én. És nagyon szarul esik, ráadásul pl ma eljött, és elkezett összevissza énekelni, mire kértem hogy hagyja abba. Ere ő: Na látod X legalább nem mondaná, hogy hagyjam abba inkább hazamegyek. De csak azóta ilyen mióta vele barátkozik. És olyan mint egy ovodás. Néha már gondolkodom hogy ha ennyi esze van, leszarom tegyen amit akar... De rajta kívül nincs másik barátnőm, akivel ilyen jóba vagyok, így suliba. vannak még barátnőim, de velük csak hétvégén találkozok. Mitcsináljak?

13L


2012. márc. 6. 18:53
 1/2 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele. Nem muszáj mindig valakihez dörgölőzni, csak azért, mert nem akarsz egyedül lenni. Fogj el jó könyvet és kezd el olvasni. Sokkal értékesebb tud lenni, mint egy megbízhatatlan barátság.
2012. márc. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sándor Brúnó válasza:

Mond meg neki előre átgondoltan, hogy mit is érzel.

(Az előre felkészülés azért fontos, hogy ne vagdalkozz pillanatnyi érzelmi/idegállapotod miatt.)

Azután dönts belátásod szerint! ;)

Leírásod alapján ő csak egy haver, amilyet az ember talál amennyit akar. Hogy tényleg barátra lelj, ahhoz kell a szerencse!

2012. márc. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!