Már elegem van! (? )

Figyelt kérdés
az egyik "legjobb" barátnőm megharagudott rám azzal az indokkal ,hogy én nem mondok el neki mindent... pedig ez nem igaz. én mindent elmondok neki. még a telefonomba az sms-eket ,képeket és még fb-n az üzeneteket is megnézi.. (azt ritkán ) én sosem néztem meg az övéit mert nem vagyok rá kíváncsi. most megint megharagudott rám mert pénteken este megbeszéltem az egyik ismerősömmel ,hogy szombaton találkozok vele. aztán szombaton meg ugye találkoztunk és ő ment valamerre és észrevett minket. köszöntünk egymásnak. azt hittem ,hogy nincs semmi baj.. erre reggel meg már a vonaton tudtam ,hogy baj volt. suliba megkérdeztem mi az ; ő- " nem mondasz el nekem semmit se." aztán meg levegőnek nézett. mondtam neki ,hogy beszéljük meg a helyzetet ,mert nem úgy van ahogy ő gondolja és azzal nem oldunk meg semmit se ha végig se hallgat. erre ő közölte ,hogy " most nem szeretnék veled beszélni" ez mi?!!! meg néha ő le se szar de elvárja tőlem ,hogy én mindig mellette álljak. másra sose haragszik meg komolyabban csak rám. az egyik legjobb barátnőm és nem akarom elveszíteni ,de az a személy se akarok lenni akire állandóan megharagszik. miért csinálhatja ezt?! mind a ketten 16/L. bocsi ha kicsit kusza a történet csak olyan gyomorideg van bennem ,hogy fogalmazni is nehéz.

2012. márc. 12. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:

"az egyik "legjobb" barátnőm megharagudott rám azzal az indokkal ,hogy én nem mondok el neki mindent... pedig ez nem igaz. én mindent elmondok neki. még a telefonomba az sms-eket ,képeket és még fb-n az üzeneteket is megnézi.. "


Van a te életed, meg van az ő élete, és vannak magánügyek amihez semmi köze.

Semmi baj, majd felnőtök és rájöttök hogy milyen gyerekesen viselkedtetek.

2012. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!