Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, kínzókamrába...

Mit tegyek, kínzókamrába járok minden nap?

Figyelt kérdés

8. osztály, általános iskola.

Az osztály első 3 legjobb tanulói közt vagyok, amihez szinte elég csak az írásbeli háziat megírni+a TZ-kre tanulni.


Biológia, földrajz, kémia, töri: jól tanítják, semmi probléma

Matek, fizika: nem szeretem őket, de a tanárok jók, de attól még unalmas, és fegyelmezésből áll az egész


Nyelvtan, irodalom: szörnyű. az osztályom teli van kreténekkel... összekeverik a főnevet az igével és azt se tudják mi értelme van az irodalomnak.. a nyögdécseléseiket kell hallgatni hogy "éjszaka- őőő főnévi igenév?" a tanár el van fásulva, ha 30 olyan érdeklődő diákja lenne mint én akkor jó lehetne az óra (TALÁN)


Angol: én már kb. b1-b2 szinten vagyok, ha nagyon nagyon ráhajtanék, talán a középfokú is menne de ők még a1 szinten se gügyögnek a szókincsük: dog, cat, és nyögnek, mellesleg a tanár saját magával van elfoglalva, magyarul beszél, mi magunktól sose kell hogy beszéljünk max felolvasunk 1-2 mondatot minden írásban megy és a tanár f*szságait kell hallgatni magyarul amik senkit se érdekelnek.


Ének, technika, rajz: töltelékórák, nem rosszak, de nem tehetségébresztő egyik sem


Na és most mit tegyek? Undorodom a helytől, utálom az összes tanárt, az összes órát. A közösség meg ráadásul nem annyira jó hogy szeressek oda járni..

A legnagyobb poén a fiúk körében az hogy az irodalomkönyv "expozíció" szóját kijavítják "szexpozícióra", és ha ezen nem nevetek azt mondják "pff hát látom t emég kicsi vagy ehhez".. csak közbe amikor ők még autókkal játszottak én már rég azt csináltam amit ők most, és valahogy nem röhögöm el magam ezen... idióta kis ovisok.. még azon is órákig röhögnek hogy "meleg szellő" mert ugye meleg= és ez kapcsolatban áll valami szexuális dologgal.. annyira éretlenek...

a csajok meg üresek, élettelenek, vag yklikkesednek...

14L


2012. márc. 27. 21:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Csak, hogy elborzadj!

A nővéremék osztályában a hülye fiúk seregbe verődve rohantak, mint az állatok a szavannán, és a nagyobb mellű lányok melleit fogdosták!!!

Azok a szerencsétlenek (a csöcsös lányok) meg gondolom megrökönyödve álltak, mint a tehenek.

Én a helyükben egy jó nagy pofont adtam volna cserébe.


A másik:

Kezdj el nosztalgiázni már most! Gondold át, mi az, amit szeretsz a mostani sulidban (bármit), és érezd át, hogy mindennek nemsokára ÖRÖKRE VÉGE! Soha többet nem tér már vissza. Az életednek az a szakasza örökre lezárul. Soha többet nem ülsz már azon az órán, nem eszel a büfében stb. Ki tudja, talán érzel majd valami kis nosztalgiát, és egy picit meg is szereted.

2012. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
és az a legrosszabb hogy magamba zárkózom, szóval nem tudom hogy kiadni magamból ezt csak úgy hogy minden nap kiírok egy ilyen kérdést vagy kiírom magamból vagy szétttépem az irodalomfüzetem vagy nem tudom...annyi agresszivitás van bennem..:S elkezdtem valami "hobbit" hogy lefogynék egy kicsit (nem vagyok kövér de lehet hogy elkezdeném a modellkedést és ahhoz kéne még pár cm-t lefaragni) de semmi kedvem sincs semmihez, vagy olvasok, de ez elég ritkán van így csak eszem-gépezek-filmet nézek, este ideges vagyok, nem tudok aludni, napközben fáradt és lusta vagyok... pedig én nem is olyan régen meditáltam, vagy még régebben agykontrollos-"mester" voltam, októberi naplómban olyanok vannak hogy "imádom a sulit, olyan jó az osztályközösség" most meg éjszaka hajnali 3-kor kínomban telifirkálom azzal a naplóümat hogy "hülye k.va.szar. suli felgyújtom, rohadjanak meg stb..." elég beteg..elkezdtem megint agykontrollozni de alig változott mert már utálok mindent..
2012. márc. 27. 22:48
 13/28 anonim ***** válasza:
Nyugi már csak pár hónap van vissza. Remélem valami jó erős középiskolát jelöltél meg, mert a mai tinédzserek többsége agyilag zokni és nem is akarnak többek lenni, mint a jelenlegi szintjük. Egy erős középsuliban már feltételezhető egy értelmileg érettebb réteg, akikre most oly nagyon vágysz.
2012. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Nem vagy kicsit depressziós?

Lehet most serdülsz...

Történt valami változás az életedben??

Őszintén mi esik rosszul neked, mi hiányzik az életedből??

Ha pusztítani akarsz, vegyél egy boxzsákot is püföld, mint az állat xD

2012. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
A feszültség levezetésére nem akarsz valami küzdősportot tanulni? vagy csak simán elmenni futni, az még pénzbe se kerül. Ha nem tudsz magaddal mit kezdeni, akkor kapod a cipődet és futsz két kört, esetleg többet. Jelölj ki magadnak célokat és koncentrálj azokra (ne iskolával kapcsolatosak legyenek). Akár sport terén is, mint az előbb említett futás, pl táv növelése. Kösd le magad és ne emészd ilyen hülyeségekkel.
2012. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

pff hát a fiúk nem különbek... kedves utolsó válaszoló..

osztálykiránduláson mögénkjöttek és csak úgy egy-két ujjal próbáltak "megtalálni".. persze ez nagyon vicces volt..-.-

meg van hogy egy ilyen "rajos" osztálytársam ami odaáll eléd és azt kiáltja: ciciii miközben nagyon látványos taperoló mozdulatokat tesz a levegőben.. ettől érzik magukat férfinak.. amikor meg húzom a fejem hogy úristen nőjj már fel vagy ilyesmi akkor a hollywoodi filmek 30-as VONZÓ főszereplőinek a dumáit mondják: jaj milyen frigid vagy...

semmi tapasztalatuk nincs..és mondom, ha esetleg nagyon olyan kedvemben vagyok és nincs más akkor célzásokkal vagy valahogy "tesztelem őket " akkor persze fülig vörösödnek és csak megy a hihihi-hahahhaa...

és én már tényleg vágyom a férfiakra szóval azon kívül hogy "tinikorban mindenki megb.ssza a párnáját" azon kívül azt tesztelem hogy hány pasival flörtölök a villamoson meg ilyenek..komolyan ennyi az egyetlen kapcsolatom igazi pasikkal meg amikor társasáncon valami érett pasival táncolok..:D

a sulimban mi vagyunk a legnagyobbak.. már néha a szépszemű negyedikes fiúkákra köszönök rá nagyon bátorítóan a folyosón mert látom hogy jó pasivá fognak érni.:D ők meg köszönnek hogy "jó napot" vagy "csókolom" xd

2012. márc. 27. 22:56
 17/28 anonim ***** válasza:

Vagy hallgass zenét xD

Nekem a kemény, szomorú, depressziós zenék jönnek be főleg, de inkább nem ajnálok ilyet. Keress simán csak kemény zenét :P Már van is egy jó témát. Sokat segít a feszültség leadásban. Csak ne légy zene függő.

2012. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
a boxzsákra gondoltam már én is, a futással meg csak annyi h lusta vagyok.. de egyszer úgyis elmegyek.:D
2012. márc. 27. 23:00
 19/28 anonim ***** válasza:

Látom nagyon kellene neked már egy pasi xD

Én öreg vagyok hozzád, pedig a gondolat elég vonzó...

Azért vigyázz nehogy valami barom karjaiba menkülj..

Eljön majd a te időd is!! Türelem;)

2012. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
elég erős gimibe megyek, az osztályból én megyek a legerősebbe..viszont túl elit suliba meg nem akartam menni 1. mert nagyon presztízs-sulik, eredménycentrikusak és ha egy kicsivel gyengébb suliba megyek máris más a hangulat, jobb a diákélet
2012. márc. 27. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!