Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, kínzókamrába...

Mit tegyek, kínzókamrába járok minden nap?

Figyelt kérdés

8. osztály, általános iskola.

Az osztály első 3 legjobb tanulói közt vagyok, amihez szinte elég csak az írásbeli háziat megírni+a TZ-kre tanulni.


Biológia, földrajz, kémia, töri: jól tanítják, semmi probléma

Matek, fizika: nem szeretem őket, de a tanárok jók, de attól még unalmas, és fegyelmezésből áll az egész


Nyelvtan, irodalom: szörnyű. az osztályom teli van kreténekkel... összekeverik a főnevet az igével és azt se tudják mi értelme van az irodalomnak.. a nyögdécseléseiket kell hallgatni hogy "éjszaka- őőő főnévi igenév?" a tanár el van fásulva, ha 30 olyan érdeklődő diákja lenne mint én akkor jó lehetne az óra (TALÁN)


Angol: én már kb. b1-b2 szinten vagyok, ha nagyon nagyon ráhajtanék, talán a középfokú is menne de ők még a1 szinten se gügyögnek a szókincsük: dog, cat, és nyögnek, mellesleg a tanár saját magával van elfoglalva, magyarul beszél, mi magunktól sose kell hogy beszéljünk max felolvasunk 1-2 mondatot minden írásban megy és a tanár f*szságait kell hallgatni magyarul amik senkit se érdekelnek.


Ének, technika, rajz: töltelékórák, nem rosszak, de nem tehetségébresztő egyik sem


Na és most mit tegyek? Undorodom a helytől, utálom az összes tanárt, az összes órát. A közösség meg ráadásul nem annyira jó hogy szeressek oda járni..

A legnagyobb poén a fiúk körében az hogy az irodalomkönyv "expozíció" szóját kijavítják "szexpozícióra", és ha ezen nem nevetek azt mondják "pff hát látom t emég kicsi vagy ehhez".. csak közbe amikor ők még autókkal játszottak én már rég azt csináltam amit ők most, és valahogy nem röhögöm el magam ezen... idióta kis ovisok.. még azon is órákig röhögnek hogy "meleg szellő" mert ugye meleg= és ez kapcsolatban áll valami szexuális dologgal.. annyira éretlenek...

a csajok meg üresek, élettelenek, vag yklikkesednek...

14L


2012. márc. 27. 21:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Annyira felizgatnak az indulattal teli, okos lányok, hogy nincs rá szó xDDDD

Vígasztaljon az, hogy 1 év múlva nem kell látnod ezeket a gyenge képességű barmokat. Azt nem tudom, hogy értelmesebb emberekkel leszel-e körülvéve, de az egyetem, főiskolán nagyon f..sza a helyzet:)

Törődj magaddal és építsd a jövőd. Nem fogod megbánni, ha olyat teszel, amit nem bánsz. Keress normális barátokat, akikkel délután el lehet lógn, ha épp ahhoz van kedved.

A tudás nem rossz dolog. Majd lesz ahol értékelik is. De az életben is rengeteget fog segíteni. Ha te tudsz angolul nagyon, csöves már tuti nem leszel;)

Nagyon szép jövőt neked:)

2012. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%

stréber!:DD

17/f

2012. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
11%

Első dolog, hogy sajnos a lakosság(nem csak ma 10, 100, 1000 éve is) nagy része nem atomfizikus és nem is szeretne az lenni, de ők is rájönnek 20as éveikben, hogy balekok lettek a suliban elpazarolt éveik miatt.

Másik dolog, hogy írásodból árad egy bizonyos szintű önteltség, fogadd el, hogy mindenkit a szex(szerelem) érdekel és ez mozgat szinte mindent(zene, irodalom, valaki egy lány miatt vesz fel tárgyakat egyetemen), és a suliban próbáld meg a pozitívumot keresni mindenben és mindenkiben, mert nincs más választásod és ha nem akarsz szenvedni akkor alkalmazkodj mert ez a logikus.

2012. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

én értem hogy most felfedezték hogy hú ilyen is van csak amikor jönnek az ilyen szintű beszólásaikkal és szétröhögik magukat rajta én meg nézek hogy öööm oks és akkor mondják hogy fúú nem érted úú látom nem érted hát ehhez még kicsi vagy...

-.- 8 éves korom óta önkielégítek és sokkal több önbizalmam van a pasik felé mint nekik felénk, nem rezelek be ha egy idegen kicsit idősebb pasival flörtölök vagy valami ők meg ha hozzájuk érek csak ilyen haveri vállonveregetés szinten akkor már így megrezzennek és hirtelen rámordítanak h "hagyjál már!!!"

kb csak a buszon látok jó pasikat, egy faluban lakom ahol szinte mindenki ilyen szinten van és a napom nagy részét 8 éves szintű gyerekekkel töltöm..-.-

2012. márc. 27. 22:12
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
De hiszen már csak pár hónap van hátra, és aztán kész, vége. Nekem is ilyen kripli osztálytársaim voltak, bár nekem azért voltak barátaim, akikkel jóban voltam. Én a második félévben lélekben már nem ott voltam, alig vártam, hogy vége legyen. De azért nem utáltam bejárni. És büszke voltam magamra, hogy én megyek a legjobb gimnáziumba.
2012. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
mellesleg pont ez az hogy nem vagyok stréber, egyszerűen semmit sem tanulok az ég világon mármint magolni nagyon ritkán szoktam, az unalmas órákat végigalszom és teljesen átlagos képességeim vannak egyszerűen scak tájékozott és talpraesett vagyok ők meg "fú te mindent tudsz" meg ilyenek amikor tök átlag tényekről van szó...
2012. márc. 27. 22:15
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és pont ez az a kor, amikor a lányok és a fiúk között azonos korosztályban egy nagy szakadék van. A lányok már érettebbek (szellemileg), a fiúk meg idétlen kis disznók. Ezt nem tanultátok biológia órán? Ez teljesen tipikus. Majd aztán pár év múlva behozzák a lemaradást!
2012. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

bárcsak próbálnának nyomulni, udvarolni, másznának rám, de ehelyett teszik a angymenőt az ilyen vicces beszólásaikkal amikor meg "akció" lenne akkor kussolnak és leghátul kullognak... akik meg "nyomulnak" azok tipikus ilyenek:

[link]

kb se szó se beszéd rácsapnak a fenekemre de közben azt sem tudja ki vagyok.. szóval elég gáz..

és az a baj hogy életvidám energikus lányból agresszív, rinyáló dög lettem, egyfolytába panaszkodok, az összes kreativitás elveszett belőlem, legszívesebben beszólnék valakinek vagy megvernék valakit..

2012. márc. 27. 22:21
 9/28 A kérdező kommentje:
ha nem tanultuk volna, akkor is nyilvánvaló lenne...
2012. márc. 27. 22:24
 10/28 anonim ***** válasza:

Add ki a dühöd itt, nem fogd magad vissza xDD

Kiabálj egy nagyot!!!

És nehogy magadba zárkózz!

2012. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!