Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha elhagynád Magyarországot,...

Ha elhagynád Magyarországot, mi lenne a fő ok/főbb okok amiért itt hagyod?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 19:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%

Szépen leírtad a dolgokat előttem szóló. Sok igazság van benne, és én is teljesen egyetértek az egésszel.

Nem is kell messzire menni, és máris ég és föld különbségek vannak, MINDENBEN.

Amit még esetleg hozzátudok tenni, hogy én most még tanulok, és nem igazán látok itt jövőt, pedig igennagy óraszámban nyomatják az elméleti informatikát és a gyakorlatot, kb. minden nap dupla órák, stb... de ettől függetlenül sem érzem, hogy abban a "nagy" informatikai szférában akár én, akár bármelyik osztálytársam eltudna majd helyezkedni. 20-an vagyunk az osztályban, 2-en értenek mindent, maximum ők tudnak majd ezzel a tudással kezdeni valamit. És nem velünk van a baj, ez teljesen biztos, ezt nem én mondom. Nagyon sok dolgot letudnék írni és részletezni, ami viszont tény, hogy aki fiatal és valamit akar az életével, azok nagy számban húznak el innen.

2012. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%
Bármilyen szép és nemes is s hazaszeretet, de nem tudsz belőle jóllakni vagy enni adni a gyerekeidnek.Én már nem Magyarországon születtem ,de mindig azt tekintettem hazámnak , most visszatértem a 2. hazámba.
2012. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
11-es! Köszönöm, hogy megosztottad tapasztalataidat, arról az országról ahova szeretnék elköltözni!
2012. márc. 27. 19:51
 14/16 anonim ***** válasza:

9/13-as:


küldök egy erős, hallgatag, meleg kézszorítást.

2012. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%

élettelenség..

és ezt még fiatal fejjel is látom


14L


14. kerületben egy mosolygó fejet nem látni! amikor II. vagy V. kerületben vagyok ott azért vannak de azok is turisták vagy gazdagabb környékről való magyarok...

még így is a Várnegyedbe menekülök olykor mert Bp környéki községben élek és ott a sok vidám ember feldob..

2012. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Tengerbiológus vagyok,és itthon nem igazán vannak tengerek.

Imádom a szakmám,szeretek búvárkodni,így (mivel máshoz nem értek) nincs más választásom,mint menni.

2012. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!