Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Joggal akadtam ki a szobatársa...

Joggal akadtam ki a szobatársamra?

Figyelt kérdés

másfél hónapja kollégista vagyok, most próbáltam ki először, milyen.

elég türelmes és toleráns vagyok, elviseltem ha a szobatársaim felhívtak embereket és ők ottmaradtak este 11-ig és úgy poénkodtak hogy próbáltak beégetni, nem veszekedtem ha éjjel 2-kor csapkodták az ajtót és rendszeresen felébresztettek, tűrtem mikor az a r*** éjfélig harsogva skype-olt egy pasival stb.

amikor egyszer-kétszer szóltam, hogy aludni szeretnék, mindig azt mondta hogy persze, 2 perc és lefekszik, aztán még félórákat beszélgetett hangosan.

tegnap viszont, az egyik aktuális partnerével beszélgetett a konyhában mindenféle csajokról hogy ilyen rosszak, meg olyan gázak. aztán egyszercsak becsukta az ajtót.

gondoltam, rólam van szó ha hirtelen nem hallhatom, mert nincsenek nagyon közös ismerőseink. és igen, engem beszélt ki, hogy milyen elviselhetetlen vagyok, hogy szerinte milyen gáz az, hogy napközben lepihenek és nem a pizsamámban takarózok be, hanem egy öreg, hosszú pólóban, meg hogy szerinte nem normális hogy játszok egy netes játékot, és hogy milyen dolog az, hogy délig alszok és csak délben megyek suliba(mert akkor vannak óráim, minek menjek előbb?).

és hogy egyik nap, mikor este 11 előtt pár percel értem a koliba és még mindig ott volt 1 idióta haverja, minden előzetes szó nélkül az arcomba tolták a csaj laptopját hogy ismerjem meg a haverjukat (aki egy rettenetesen csúnya, idióta gyerek). szerinte ez poén volt, szerintem nem, és kimentem (ahelyett hogy beszóltam volna valami velőset és inkább nem vesztem össze). szerinte ez bunkóság volt, szerintem meg az, hogy a megkérdezésem nélkül traktál idegenekkel, akiknek mutogat az ágyon pizsamába, minden tisztelet nélkül a magánszférámra.

amikor közöltem vele hogy mindent hallottam csak vonogatta a vállát, és hogy "én nem mondtam semmi rosszat". aha. csak sem süket, sem h*lye nem vagyok.

most azon gondolkozok hogy átkérjem-e magam másik szobába.

van egy blokktársunk, vele meg az a baj hogy nem takarít, a fürdőszoba tele van a hosszú, fekete szőreivel, iszonyat sok szemetet halmoz fel, de ki nem vinné a kukát és még egyszer sem takarított.

ez elég ok hogy elmenjek?

ti tűrnétek ezt?


2012. márc. 24. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Legközelebb töröld képen a csajt. Ha ettől nem vesz vissza, akkor kérd át magad egy másik szobába.
2012. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem tűrném ezt, átkérném magam másik szobába. Idióta, neveletlen egy hülye lány ez a 'nő'.

Az, hogy a magánszférádid híreszteli, és mutogat téged, olyan szánalmas.

Az arcába röhögnék, hogy 'Ideje felnőni angyalom'

2012. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

sajnos nem tudok az arcába röhögni, mert egyrészt sírhatnékom van, másrészt kb. a falhoz tudnám kenni.

csak mindig visszafogom magam.

2012. márc. 24. 16:10
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Én egyszer voltam 1 tök idegen emberrel közös albérletben munka miatt. Első nap kiderült hogy 5 évet ült. Második nap már elkezdett keménykedni. Vigyem le a szemetet, porszívózzak stb. Ő semmit nem csinált, és azt hittem majd én megcsinálom. Harmadik napon eltörtem 2 ujját, és utána kuss lett. Szóval beszéljétek meg ti is egymással. Tudod néma gyereknek .. Ha hagyod magad nem száll le rólad.
2012. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Én ezért nem megyek se koliba,sem albérletbe IDEGENEKKEL.:)
2012. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Azt nem értem miért nem erősödtél már meg annyira,hogy visszadumálj neki.Kérd át magad máshová,aztán ne legyél ilyen szende.
2012. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

visszadumáltam neki, mikor számonkértem miért beszél ki.

az volt a reakciója hogy vonogatta a vállát, és hogy "én nem mondtam semmi rosszat".

ha meg kértem hogy halkabban skype-oljon akkor ő "5 perc múlva lefekszik". le ám, a nagybüdös lóf**t.

egyik fülén be, a másikon ki.

2012. márc. 24. 17:19
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Határozd el magad,tegyél egy drasztikus lépést.Amikor sokáig dumál skypon,fogd meg a mikrofonját és hajítsd ki az ablakon.Amikor meg a képedbe tolja a laptopot,akkor lökd ki a kezéből.Ha meg ő nem tiszteli a magánszférádat,te se tiszteld az övét.Kölcsönözz tőle cuccokat a megkérdezése nélkül,hívd át a haverjaidat éjfélkor,tomboljatok akkor,amikor ő alszik és lehetőleg korán kell kelnie stb.:)
2012. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ezzel csak az a gond hogy jó barátja a 3. szobatársamnak és csak mégjobban kics*sznének velem. tehát a legjobb megoldás talán az lenne ha átkérném magam más szobába.

bár lehet hogy ott is ilyen idióták vannak, de vesztenivalóm nincs :D

2012. márc. 24. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!