Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akinek nincsenek barátai az...

Akinek nincsenek barátai az nem lehet jó ember?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 16:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
Nekem sincsenek barátaim.Család, munka és kész is a nap.Nem lenne sem időm, sem kedvem haverokra.
2012. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
Olyan barátaim nekem sincsenek akikkel éjjel nappal együtt lennék, max néha beszélünk kb 10 percet(azt is havonta egyszer) éljük az életünket, család, munka, néha ez is épp elég. Ettől még nem tartom magam nem jó embernek mert nem azért nincsenek barátaim mert kiutálom őket magam mellől..az már más tészta.
2012. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudnám, miért kell agyba-főbe állandóan lepontozni az embereket.


Szerintem a jóságnak nincs köze a baráti körhöz. Lehet nem veszik körül olyan személyek, akikkel egy hullámhosszon lenne, vagy egyszerűen csak nem tud megnyílni. Ettől függetlenül még lehet jó az ember. Bár aki jó másokhoz, az előbb utóbb barátokra is talál.

De azt hiszem a mai világban nem is olyan egyszerű igaz barátokra bukkanni.

2012. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem max 15 barátom van.És mindenki azt mondja,hogy túl rendes vagyok mert nem hazudok és mindig mások problémájaival foglalkozok...
2012. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én kifejezetten jó szívű vagyok de nincsen egy barátom se mert többször nyilvánosan a rossz akaroim megaláztak és igy mindenki olyannak tart akit elkell kerülni meg aztán összevissza pasiztam,a társadalom is kitaszitott.
2016. dec. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!