Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akinek nincsenek barátai az...

Akinek nincsenek barátai az nem lehet jó ember?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván ugyanúgy lehet jó ember,mint bárki más.Legfeljebb azt lehet mondani rá,hogy magának való,és zárkózottabb,mint az átlag.Van ilyen.
2012. febr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
De lehet.. sok ok lehet rá ,hogy nincsenek neki.. pl zárkózott... de ha valakinek voltak és okkal veszítette el őket pl kétszínű volt, kibeszélt másokat ,cserbenhagyta a "barátait" ,az megérdemli ,hogy azt a jelzőt illessük rá ,hogy "rossz ember". mondjuk minden csak hozzáállás kérdése. mert egy rossz ember is sok idő elteltével megtud változni..
2012. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
de miert ne lehetne jo ember!!en is jo ember vagyok !!igaz nalam forditva mukodik mert a barataim baratnak hisznek engem ,.de en oket nem,.es tudod miert!!mert szamomra nincs olyan hogy igaz barat!!mert ma holnap a baratbol ellenseg lessz ,.es ritka az az ember aki jot kivan a masiknak ,.vagy eppen nyilt masok fele!!ok jok emberek csak nem folynak bele masok piszkos szenyess dolgaikba!!
2012. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne lehetne? Hidd el nem mindig abban az emberben van a hiba aki nem talál baráti társaságot. Néha a legkisebb dolgokért is képesek az emberek kiközösíteni egymást. :) Ilyen világot élünk, magának való vagy nem találja a helyét, de nem rossz ember, lehet jobb mint a többi 14L
2012. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Ettől függetlenül lehet jó ember. Én jó embernek tartom magam. Lehetőségeimhez mérten segítek, nem bánok durván senkivel stb. Neten szoktam ritkán beszélgetni és nem egyszer írták már, hogy tök jó arc lehetek, mert olyan témákról is lehet velem beszélgetni, melyekről mással lehet nem menne. Ennek ellenére nincsenek barátaim. Túl zárkózott vagyok. Mostanában igyekszek nyitni, embereket megszólítani, neten embereknek írni, hátha barátokra találok. Aki szeretne ismerkedni, privátban megtalál! 21/F
2012. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Lehet jó ember, de elég okos már nem biztos. A barátság jó dolog, aki nem használja ki az valamit elvesz magától. Olyan ember nincs a földön akinek senkire sem lenne szüksége. Én is magányos típus vagyok de mostmár tudom milyen amikor valakinek van 1 barátja és nem hagynám ki. Ettől függetlenül nem lettem társaságimádó.
2012. febr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

De lehet.


Sőt az is lehet, hogy ezáltal jobb, mintha lennének. Pl ha valakinek nincsenek a környezetében jóravaló emberek, hanem csak züllöttfajták, akkor jobb is ha nem keveredik közéjük, hanem tengeti az életet barát nélkül, aztán majd megismerkedhet később is még értelmes emberekkel...


Társaságfüggő nagyon a dolog.

2012. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Nincsenek barátaim, mert családom az eslő, a feleségem, és a gyerekeim. Nem tartom magam ezért rossz embernek, csak egyszerűen nincs időm barátokkal lenni, bár nem is igénylem.

Feleségemmel vannak közös "barátok", de 2 havonta ha találkozunk velük.

31/F

2012. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Elgondolkodtató a kérdésed. Nem feltétele a jóságnak a kiterjedt baráti kör. Szerintem. Lehet valaki jó barátok nélkül is, mert ha a barátok csak arra kellenek, hogy megerősítsenek abban, hogy jó vagy, akkor nem beszélhetünk önzetlen barátságról.
2012. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Hát igazán jó barátom nekem egy sincs, valahogy nem tudok a "barátjelöltek" előtt eléggé megnyílni. De például a párom előtt 100%-osan nyílt vagyok. Barátokkal ilyen sosem tudnék lenni.

Viszont van 2-3 haverom, akikkel suliban együtt lógok, dumálunk, röhögünk, de semmi több. Ha problémánk van, vagy boldogok vagyunk elmondjuk a másiknak, segítünk egymáson.. De pl nem járunk el semerre, bulizni se.


Na mind1 nekem igazából jó így, kb évente 3x rám jön, hogy úúúgy elmennék bulizni, akkor el is megyek. De ennyi.

2012. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!