Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám helyrehozni az...

Hogyan tudnám helyrehozni az életem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon sokan utálnak a városban. Régi ismerősök akiket 4-8-10, akárhány éve nem láttam és akkor rosszba voltunk most ha összefutok valakivel, az utcán rámtámad, elkezd pofázni stb sőt idegenek (cigányok) is. Egyszerűen mindenhol megtalálnak. Jó van 1 betegségem, 11 évvel ezelött kaptam egy csúnya agyhártzyagyulladást amiből szerencsésen felgyógyultam. Némi kézremegés, bizonytalanság maradt de komolyan nem olyan dolog ami miatt ki kéne közösíteni egy embert. Mit tudnék csinálni ezzel. Hogy tudnám elérni hogy elfogajanak. Elegem van h 8 éve ez megy. Nem fogok rá hónapokat várni... 8 éve ez megy...
2012. febr. 23. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Most hány éves vagy?
2012. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
18/f
2012. febr. 23. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem is sokan utálnak a városomban de nem ilyen dolog miatt, hanem mert itt nem laknak sokan és valaki kitalált rólam egy hülyeséget amit elhittek legtöbben. Nincs kedved privátban írni?
2012. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!