Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elhagytam a személyit, bérlete...

Elhagytam a személyit, bérletet, diákot mindent valaki segítsen NAGYON SÜRGŐS?

Figyelt kérdés
Buszon hagytam el és nagy szrban vagyok. Mit tehetnék? Van esély rá, hogy visszatalál valahogy hozzám??? Ilyenkor mi a teendő? Ennyire idióta is csak én lehetek .
2012. febr. 6. 15:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
"A hívott szám az előfizető számára átmenetileg nem kapcsolható." Na igen gondolom négy óra után már nem fogadnak hívást bezárt a bazár. :/
2012. febr. 6. 16:22
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még vele, mert előkerülhet. Én is találtam már buszon iratokat és vissza jutattam a gazdájához. Egyébként a személyi 1500Ft ha van jogsid vagy útleveled, ha elveszted sztem akkor is ennyi. 3000 Ft a másik ára. Diákigazolvány 1500-2500 körül van, ezt nem tudom pontosan.
2012. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Csak az a cink, hogy jövőhét pénteken mindenképpen kellene :D Pont ilyenkor tudom elveszíteni ez nem igaz.
2012. febr. 6. 16:24
 14/20 anonim ***** válasza:
Különben az okmányaid elvesztésével a rendőrég nem foglalkozik. Sürgős esetben az okmányiroda tud adni "igazolást", hogy te vagy te, de azt fogják mondani, legyél türelemmel. Egy gyerek okmányaival nem nagyon tudnak visszaélni, ezért ne izguljál. Kb. kell egy hét, amire a "becsületes" veszi a fáradtságot, és bedobja a rendőrségre.
2012. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ha holnap megyek a busszal és mivel nincs meg a diákigazolványom a régi diákot (ami általános suliban volt) elfogadják még ha diákjegyet akarok venni? Most 9.es vagyok úgyhogy szeptember óta van az új amit elhagytam. Vagy a régi az csak addig alkalmas míg ki nem jártam a 8 általánost?
2012. febr. 6. 17:04
 16/20 A kérdező kommentje:
MEGVAN! :DD
2012. febr. 6. 17:52
 17/20 anonim ***** válasza:

Azt ne mondd, hogy előkerült vmelyik zsebedből :D

Hol volt, hogy került elő?

2012. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Otthagytam ugye a buszon és egy belsős volánnál dolgozó rokonom előkerítette :D
2012. febr. 6. 19:12
 19/20 anonim ***** válasza:
No jòl van, az a lényeg, hogy előkerült :)
2012. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
szuper :)
2012. febr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!