Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elhagytam a személyit, bérlete...

Elhagytam a személyit, bérletet, diákot mindent valaki segítsen NAGYON SÜRGŐS?

Figyelt kérdés
Buszon hagytam el és nagy szrban vagyok. Mit tehetnék? Van esély rá, hogy visszatalál valahogy hozzám??? Ilyenkor mi a teendő? Ennyire idióta is csak én lehetek .
2012. febr. 6. 15:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hívd fel a buszos társaságot és jelentsd be! Mondd el melyik járatok utaztál stb.
2012. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Be kell jelenteni a rendőrségen, hogy eltűnt nehogy az adataiddal vissza éljen valaki. Ha normális ember találta meg, akkor vissza juttatja hozzád, vagy leadja a Bkv-nak. Ha nem mindenből újat kell igényelni.
2012. febr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
jelentsd be a rendőrségen, és hívd fel a társaságot, amivel utaztál. vannak még csodák, előfordul, h az utasok megtalálják és odaadják a vezetőnek vagy a vezető találja meg a műszakvégi takarításkor. ilyenkor megy a talált tárgyak osztályára (igen, még mindig van ilyen:))
2012. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Megvártam a következő buszokat és azt mondta a sofőr, hogy az a buszt amin én ültem már ma nem megy többet és azt mondta majd szól a takarítónak nézzen szét. Nagyon reménykedem. Egéybként a visszaélés alatt mit értetek? Miket csinálhatnak így ? Amúgy mennyibe kerül az új diák/személyi? :S Annyira seggfj vagyok eddig soha nem hagytam el semmit erre most minden egyszerre...
2012. febr. 6. 16:02
 5/20 A kérdező kommentje:
Szóval ezek vannak benne > személyi igazolvány, diákigazolvány, bérletváltó kártya és a havi bérlet. :/
2012. febr. 6. 16:05
 6/20 anonim válasza:
100%
Szerintem a személyi és a diák pár ezer forint. A bérletet tudod mennyiért vetted. Visszaélni: pl. valakit megbüntetnek, a Te személyidet adja oda, vesz egy előfizetéses telefont a nevedre, stb...
2012. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Légyszi szurkoljatok, hogy meglegyen ezentúl hatszor is megnézem hogy ott van e a zsebemben. ://
2012. febr. 6. 16:10
 8/20 anonim ***** válasza:
Hívd fel a buszos társaságot, már tudnak róla, hacsak vki el nem tette zsebre. A buszos is végignézi a buszt, minden forduló előtt ill. a végén is.
2012. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
rendben
2012. febr. 6. 16:12
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen, a buszvállalot kell felekresni. Rendőrségen nem kell bejelenteni, mert csak akkor foglalkoznak vele, ha ellopták volna. Egyéb esetben csak az okmányhivatalnál kell jelentened, ha nem lesz meg idővel.
2012. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!