Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól döntöttem, hogy elhagytam,...

Jól döntöttem, hogy elhagytam, úgyérzem, de vissza könyörgi magát, és akkor milesz?!

Figyelt kérdés
Nem voltunk sokat együtt, csupán 9 hónapot, de most úgyéreztem, hogy itt a vége. Már nem esett jól a csókja, nem esett jól ha megölelt, a szex se volt már olyan jó, bár mindig elélveztem, de élvezés előtt nem élveztem annyira mint régen, egyre idegesitőbb lett minden szokása amit régen szerettem benne és a fő problémám a kevés találkozás volt. Ő amolyan karrierista-munkamániás srác én pedig inkább család és gyerekek, "tökéletes" párkapcsolat felé hajlok és ez már nagyon csúnyán ráment a kapcsolatunkra, nekem kevés volt a találka, neki sok volt a panasz (ebből kifolyólag). Hiányzik, mert szeretem, mint embert. Ő visszafogja magát könyörögni,mert halálosan szerelmes (eddig mindig könyörgött, ha volt egy nagyobb vita) és én félek, hogy újra fejest ugrok ebbe az egészbe. Mit tegyek, hogy ne ez legyen? Mert nehéz nemet mondani, mikor ott áll előtted egy szál rózsával és majdnem hogy sír, hogy bocsáss meg, többet ilyen nem lesz...
2010. júl. 27. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy két éves kapcsoltam ment így, bár mi együtt laktunk. Mindig veszekedés. Úgy éreztem unom a csókjait, unom már vele a szexet és több nagy vitánál ő is mindig könyörgött. Aztán amiután 2 év és 15 naposak lettünk szakítottunk, de nem is akárhogyan... Ő iskolát váltott és volt ott egy csaj akivel akkor még tényleg csak barátok voltak, de érdeklődtek egymás iránt. Nah az utolső vitánál amikor elmentem tőle, már nem könyörgött és nem akart vissza. Aztán eltelt egy hét és megbántam, hogy vége lett, majd belehaltam, de már késő volt, ő összejött a csajjal... Ez 10 hónapja volt.
2010. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
NE fogadd vissza! Egyértelmű, hogy Neked már nem volt jó, akkor semmi értelme nem lenne folytatni. Ha már nem élvezed annyira az érintését, a csókját, akkor nemigen van miről beszélni. Ráadásul teljesen más a tervetek a jövőre nézve... Amúgy nem próbáltál meg még erről beszélni vele? Mármint, hogy Te egy kicsit komolyabban gondolnád ezt az egészet?
2010. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kár erőltetni ami nem megy(részedről legaalábbis)...,ezt kéne a tudtára adnod!Ő karrierista Te meg családcentrikus,a kettő valahogy nem illik össze!Kényszerből,sajnálatból meg ne legyél vele,sztem....
2010. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyet jegyezz meg jól! A szeret azt jelenti, hogy nem úgy szeretsz valakit, ahogy neked jó, hanem ahogy NEKI jó.

Neked jó volt, ahogy ő szeretett? Nem.

Nincs miről beszélni, ő nem foglalkozott azzal, te mit szeretnél.


Ezen kívül a szeretet azt is jelenti, hogy olyannak szeretsz valakit, amilyen. Te nem szereted őt munkamániásnak, pedig az. Nem bújhat ki a bőréből.


Nem illetek össze, és jobb, ha nem kínozzátok tovább egymást.

2010. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De próbáltam, de ő mindig azt mondja: "Ő nem átlagéletet él..."

Most is elment 3 napra dolgozni,mikor hazajöttek 4.nap hajnalba otthon aludt, este 10kor esett le hozzám, aludt, reggel 8-kor elment. Meg volt beszélve, hogy du. 3tól velem lesz, bepótoljuk ezt a 3 napot, erre felhívott, hogy neki a limuzint meg kell csinálni, de menyjek hozzájuk mindenképp mert segíttenem kéne anyukájáéknak.Oké, bementem, mondta, hogy mire mi végzünk ő is végez.Végeztünk kb. 4-re, akkor hívták, hogy el kell mennie lepakolni egy autót, mondta, hogy mindjárt jön és velem lesz. Hazajött, se puszi se pá, mondta,hogy most elmegy ide-meg oda, hazajött 8kor, addig ott ültem náluk és még le kellett töltenie 1-2 zenét,mert mára kellett az illetőnek, mondtam, hogy legkésőbb 9re szeretnék itthon lenni, erre 10kor még ott pezsgőztem a szüleivel,mert őneki dolga volt. Közöltem vele, hogy kár volt bejönnöm ezért 3kor hozzád, ami szerintme jogos volt. Leértünk este 10 re hozzánk, aludtunk, reggel 7kor meg itthagyott,hogy őneki mennie kell dolgozni (rendes munkahelye nincs,mert suliba jár, ilyenkor nyáron van nyárimelója, fesztiválokat csinálnak (mint pl. Sziget, stb.) meg otthon az autószerelő műhelyükbe segítt). Én ezt megértem, de nekem nem elég az, hogy összejárunk aludni. És nem ez volt az első eset, hogy bementem hozzá és a tesójával, anyukájával,mamájával voltam,mert ő ide-oda ment, holott megígérte, hogy nincs dolga, velem lesz.

2010. júl. 27. 10:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ott az alkalom, össze kell szedned magad, próbálj határozott lenni, és észérvekkel hatni. Meg kell értetned vele, hogy ha újrakezdenétek, csak ugyanez lenne a vége. Amint úgy érzed, hogy megint beadod a derekad, gondolj a következőkre: hiába is hiszi, akkor sem te vagy számára a nagy Ő, hiszen te nem tudod viszonozni az érzelmeit. Nem illetek össze és ha megint összejönnétek, csak az időt húznátok: mert nem csak magad miatt kell lezárnod ezt a kapcsolatot, hogy minél előbb találhass egy olyan embert, akivel tényleg egy hullámhosszon vagytok, hanem neki is meg kell adnod az esélyt, hogy elfelejtsen és megtalálja azt a nőt, aki így szereti és elfogadja. Minél később zárod le a dolgot, annál később kezd el begyógyulni a seb, s annál tovább tart majd neki feldolgozni a történteket.
2010. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
11-re értünk le hozzánk nem 10-re. Elírtam.
2010. júl. 27. 10:11
 8/9 anonim ***** válasza:

szia!


Szánalomból ne fogadd vissza.

Ha úgy érzed, hogy a Te céljiad és az övé nem egyeznek, és szerelemmel már nem tudod szeretni, akkor inkább ne kezdjétek újra, mert mindketten szenvedni fogtok.

2010. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 10:10


Ezzel a példáddal is csak azt erősitetted meg,hogy nem illetek össze!!Más az élet ritmusotok!Ő egy pörgösebb ember,Te meg egy nyugodtabb,romantikusabb alkat!Ha visszafogadnád,késöbb ha pl. gyerek lenne még nagyobb konfliktusok lennének,hogy egyedül csinálsz mindent..

2010. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!