Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a baráti hátba...

Mit gondoltok a baráti hátba szúrásról? Mi számít már annak?

Figyelt kérdés

Van egy történetem, amit nem szeretnék ide kiírni, mert akár még meg is láthatja vagy ki tudja. Ha valaki meghallgatna és esetleg ellátna tanáccsal azt megköszönném. Írjon ha írhatok privit! :)

A fent említett kérdésre pedig kíváncsi vagyok, hogy ki mit gondol.

Köszönöm :)


2012. febr. 5. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

A baráti hátba szúrásnak nagyon sok esete van.


Nálam ott kezdődik, ha kiadja a titkaimat. Akárkinek. Még a szüleinek is. Ha neki elmondom, akkor tényleg ne adja tovább senkinek, pláne ha megkérem, és megígéri, hogy titokban tartja...


Ha kibeszél, kifiguráz már nem igazi barát. Persze a vicc határán belül elfogadott, mert azért vannak ilyen esetek, de onnantól már tabu.


(Ha gondolod írj privit, szívesen elolvasom. :))

2012. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam szíven üt két dolog:


1) Kiad engem másoknak: titkaim, gondolataim, életem olyan része, ami senkire nem tartozik, max. azokra, akikben 100% megbízom (családtagok, "évszázados" barátok)


2) Lefekszik a párommal, akivel 4 éve együtt vagyok.

Mivel két emberen múlik a dolog (minimum!), így a volt párom is hibás.

Viszont akkor is undorítónak tartom.


Mondanom se kell, hogy utóbbi eset miatt nem vagyok egyikkel sem puszipajti.

A történethez hozzátartozik, hogy ez bosszú volt a barátnőmnek felém, mert nem mentem el vele bulizni (ahol összefutott a párommal).

Kb. 1 hónapig voltak együtt, mikor a volt párom jött hozzám kuncsorogni a volt barátnőm pedig bevallotta azt, hogy miért dug*tta meg magát..


Egyébként érdekel a történeted :))))))))))))

2012. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam többféle típusa van.

Amit én eddig tapasztaltam:

-már nem akar a barátom lenni, vagy nem olyan szinten, de ezt nem beszélte meg velem (lehet, azért, mert talonban akart tartani vagy mert a segítségem azért kellett neki), de más mellé ült órákon hirtelenjében és folyton lerázott, de közben meg elvárta, hogy segítsek neki

-amikor vki olyan beképzelt, hogy elvárja, hogy az összes hülyeségét meg hibáját bocsátsam meg, amikor meg én véletlenül hibázok vmit (elfelejtettem egy dátumot... nem szülinapot...), akkor minősíthetetlen stílusban elkezdte, hogy őt én csak kihasználom, és csak programra menős társaságra kellek neki, amikor inkább fordítva volt így, mert egy csomószor tettem meg neki olyan dolgokat, amiket csak azért tettem meg, mert a barátomnak tartottam, egyébként nem tettem volna...


Egyéb eshetőségek:

-amikor vki az ún. barátjának az önbecsülését próbálja letörni azzal, hogy lehúzza az összes ruháját, a frizuráját, ha azt mondja mindig, hogy nem tehetséges, amiben egyébként az

-kiadja a barát titkait

-ráhajt a barát pasijára/csajára

-pletykát terjeszt a barátról

-nem áll mellé egy vitában (főleg ha a másik, menőbb vagy ranglétrán feljebb álló csoportnak akar nyalni)

2012. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz privátot, ha akarsz. Szivesen meghallgatlak.
2012. febr. 6. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem ez még sosem történt meg. Lehet hogy azért, mert úgy választok barátokat?

Nem adom könnyen a barátságomat, és nem szavazok bizalmat senkinek sem elsőre, de tisztelem és szeretem az embereket, nyitott vagyok feléjük.

Eszükbe sem jutna, hogy hátba szúrjanak.

2012. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!