Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok az otthoni...

Mit gondoltok az otthoni köldök piercing szúrásról? Elég hozzá egy ember vagy kell 2? mármint én meg még egy ember vagy csak elég vok én is? Mit h kell csinálni?

Figyelt kérdés
mivel érzéstelenítőzzem le?? jég az jó? a tű miylen vastag legyen? nagyon fájni fog?(lécci normális válaszokat)
2010. júl. 25. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem menj piercingeshez.

Steril eszközei vannak

Szakértelme, úgyhogy egyenes lesz

Megér ennyit neked egy fertőzés?

2010. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mennyi ideig legyen benne a tű a piercing berakása előtt? és h rakjam be a piercinget h gyorsan bele tudjam tenni és h ne forjon be a luk??
2010. júl. 25. 18:43
 3/13 A kérdező kommentje:
alap steril cuccokkal lenne.
2010. júl. 25. 18:44
 4/13 anonim ***** válasza:
ezzel ne jatssz otthon! ha nincs penzed akkor inkabb ne csinald mert nagy a fertozesveszely na meg a vegen az ugyeleten kotsz ki.
2010. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem értesz hozzá, akkor meg se próbáld.

Amúgy meg én magamnak szúrtam az orom és a fülporcom, vmennyire értek hozzá, de a köldököm sosem szúrnám át itthon. Én szalonban csináltattam, 6.000ft volt, ha ennyit nem ér meg vagy nincs rá pénzed inkább gyűjts rá.

Amúgy ha átszúrtad, akkor nem forr be rögtön a lyuk.

A jég nem a legjobb érzéstelenítő sőt. Rendes injekciós tűvel sem szabad megcsinálni, mert ami abbóla legnagyobb az azt hiszem kisebb mint a köldök piercingek átlag átmérője.

Meg lehet csinálni, de nem ajánlatos abszolúte.

2010. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ha már otthon csinálod, midnen legyen teljesen steril.

Branültűt vegyél, különben be fogsz sz*rni a fájdalomtól.

Teljesen fertőtleníts le mindent, pc kifőz stb. kéne hozzá olyan csipesz ami lyukas, amit nyelvpc-hez szoktak használni, különben nehéz lesz ráfogni.

Szóval vhogy ráfogsz és átszurod a köldököd. a tű legyen egyel nagyobb mint a pc-d! aztán ha átszurtad, a tűt huzd ki, ugy hogy a müanyag cső benne maradjon a köldöködben. a cső végébe dugd bele a pc-d végét, és huzd át vele a lyukon. szedd le a csövet, és tekerd rá a pc végét.

jéggel tudod érzésteleníteni, de gyorsnak kell lenned mert gyorsan kimeg a hatása.

2010. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem tudsz venni gyógyszertárban lidokaint ha már annyira otthon akarod csinálni magadnak!bár szerintem is jobban járnál ha szakemberhez fordulnál!
2010. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha ilyen hülye vagy, hogy egy fájdalmas szúrást otthon csinálsz... Lidocaint úgyse adnak ki neked. És az amúgy is csak nyálkahártyán hat.

Remélem felszakad a köldököd... ;) Előre szólok, vérzik.

2010. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kiadják a lidocaint de valóban felesleges. jéggel többre mész. én is kifujkáltam rá egy fél üveggel semmi haszna nem volt:D

a fájdalom kibírható, de személytől függ...a többit már leírtam..

2010. júl. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem vok hülye h ne steril cuccokkal csináljam,de mivel magamnak am se menne így unokatesóm csinja és ő ért ehhez.meg am is nem fáj annyira nagy fájdalom küszöböm van szerencsére, és van már fülbevalóm amit teljsen érzéstelenítés nélkül steril tűvel csináéltak és nem fáj nagyon, szal erről ennyit. akik leírták nekem h hogyan kell csinálni nagyon szépen köszönöm :) :D
2010. júl. 26. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!