Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok az otthoni...

Mit gondoltok az otthoni köldök piercing szúrásról? Elég hozzá egy ember vagy kell 2? mármint én meg még egy ember vagy csak elég vok én is? Mit h kell csinálni?

Figyelt kérdés
mivel érzéstelenítőzzem le?? jég az jó? a tű miylen vastag legyen? nagyon fájni fog?(lécci normális válaszokat)
2010. júl. 25. 18:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én betadinnal lefertőtlenítettem mindent aztán jéggel érzéstelenítettem nem fájt inkább kellemetlen volt egy sima injekciós tű jó és hagy benne fél percig kb de közben próbáld mozgatni...a pc-t nem tudod gyorsan beletenni, nekem is fél óráig tartott és fájt de kilehetett bírni...nem állt sírásra a szám xD
2010. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

1. nem fáj (ha jéggel érzéstelenited)

2. nem vérzik egyáltalán

3. lehet h van fertőzésveszély de nekem se lett bajom szal ennyit erről ;) :D

2011. nov. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

nemértem miért vannak ilyen kőbunkó emberek :DD h reméli felszakad a köldököd. sirok rajta :D

ha már voltál pc-ssel akkor tudod a menetét, hogy átszúrja, de nem veszi ki, hanem levágja a végét, és csak a műanyag hajszálcső marad rajta. :) a köldök pc is legyen steril, én a tüzet szoktam alkalmazni, én abban bízok :) lecsavarod az egyik golyót, beakasztod a cső végébe, és miközben húzod ki a lyukból, a végén már csak a pc marad rajta :D gyógyszertárban megveszed, nem olyan drága, kérdezz rá, biztos segítenek :) nem érdemes szerintem kiveszegetni :D

2013. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!