Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mekkora baj az ha nincs nagy...

Mekkora baj az ha nincs nagy humorérzékem?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre,ha már megtudod nevettetni az embereket,akkor már népszerübb leszel eleve.Tényleg igy van?
2012. jan. 31. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy így van. Egy jól időzített, ízléses poén nagyon jól oldja a feszültséget, főleg ismeretlenek között. Ez a titok nyitja.
2012. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezzel nem is lenne gond,csak hogy ha utána nem tudsz állandóan viccelni az baj?
2012. jan. 31. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem haltak ki azok akik nem tudnak viccesek lenni. Adolf Hitlernek is volt felesége és gyerekei. Ha van humorérzéked és vicces személy vagy akkor olyanok körében lehetsz jófej akik szeretik a humorod, ha humoros vagy. Ha nem vagy humoros akkor is lehetsz jófej. Csak nem a humorod által.
2012. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na igen,de a jófej fogalma ma már egyet jelent a szeméttel vagy más néven k*csöggel(nem minden közösségbe,de nagyobb részébe igen).Én meg nem vagyok olyan (áldás vagy átok?,nem tudom)
2012. jan. 31. 17:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez igaz, persze ki ne szeretne az olyan embert aki spontan meg tudja nevettetni a tarsasagat.. Persze eroltetett is lehet es az ember mar csak udvariassagbol is "nevethet"

A humorerzek nem csak azert kell hogy masokat meg tudj nevettetni, mert a mai vilagban neha kell egy jo nagy adag humorezek hogy az emberek napi baromsagatol es napi tortenesektol ne orulj meg...

2012. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 1. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!