Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs humorérzékem. Mit tegyek?

Nincs humorérzékem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megpróbálok valami vicceset mondani, viccelődni, de sose jön össze. A lányok is elkerülnek ezért, mert a humoros pasikat kedvelik. Barátaim is alig vannak. Szeretnék ez ellen tenni, szeretném, ha az emberek viccesnek tartanának.

Természetesen megpróbáltam elfojtani magaban a humor utáni vágyat, de nem sikerült. :( :( :(


2010. máj. 4. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez nem tanulható! Ez csak úgy jön magától! Valaki vagy vicces, vagy nem! Ez egy adottság.
2010. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ezzel a humortalan állapottal csak kizárom magam a társadalomból. És mivel nem vagyok autista, hiányoznak az emberek.
2010. máj. 4. 13:20
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
nem tudsz viccet? akkor legyél tróger,arra is ugyan úgy buknak a nők, izgatja őket ha kibaxol velük.
2010. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Ezzel most nagyon elszúrtad! Mi az hogy mivel nem vagy autista hiányoznak az emberek??? Az autisták is emberek! Az öcsém is az, és normálisabb, mint te! És képzeld: beszélni is tud, van humorérzéke, játszik velem, szeret mindenkit, még az ellenségeit is, angolul is beszél, tud írni, olvasni, számolni mint egy 10 éves gyerek!

Az autistáknak is ugyanolyan érzéseik vannak, mint egy átlagos embernek, nem tehetnek róluk, hogy nem tud némelyik kommunikálni, vagy kapcsolatot teremteni!

Szerinted így bárki is viccesnek tart?! Előbb vegyél mást is emberszámba, aztán humorizálj!!!

2010. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Az én unokatesóm is autista, és ne hidd, kedves kérdező, hogy nekik nincsenek érzéseik, nincsenek barátaik. Ugyanolyan emberek, mint te! (Csak nem néznek le másokat.)
2010. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert minden bizonnyal egy gyökér vagy.
2010. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

naaa...nyugi...

valószínűleg csak nem volt tisztában azzal, hogy mit is jelent pontosan az autizmus... attól még nem kell kb "leordítani"

o.O

2010. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Gyógyír:

kb 25éves kortól --> Hofi

25 év alatt --> Bödőcs, KAP, Hadházi


Tanulj tőlük, jófejek. :)

Sztem ahhoz hogy humoros legyél, elengedhetetlen, hogy ne feszélyezd magad a társaságba, mondd ki amit gondolsz. Sokszor az is vicces, ha csak úgy kibuggyan belőled az őszinteség. :) Csak lazán kapcsolódj be a beszélgetésbe. Kezdetnek az is jó, hogy ha történik veled valami kínos, vicces dolog, amikor már magadon röhögsz, azt meséld el. Lesz sikered. ;)

Sok sikert!

2011. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jaj mar, ne csinaljunk mar ugy, mintha most verig sertette volna a fogyikat. Regen fent hagytak volna oket a Spartaikat a hegyen. Ahogy engem is, mert jomagam pedig aspergeres vagyok.
2020. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!