Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincs igaz barátnőm? Mi...

Miért nincs igaz barátnőm? Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés
van egy csomó baártnőm akivel suliba vagyok de egy olyan sincs akivel suli után is találkoznánk és nem tudom miért. Hétvégén mindig itthon vagyok mert nem tudok kivel elmenni csavarogni. Senki nem is hív. Nem értem miért. Mi lehet a baj,mit kéne tennem?Nagyon egyedül érzem magam
2012. jan. 26. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy? Én se szoktam délutánonként találkozni senkivel, de engem nem zavar, mert elfoglalom magam, és vannak céljaim. Keress valami jó elfoglaltságot, mondjuk játssz valamilyen neked tetsző hangszeren, vagy ha szereted a művészeteket, akkor alkoss valami szépet... annyi lehetőség van. Viszont ha valakivel csavarogni akarsz, akkor keress olyan barátnőt, aki elmegy veled. Semmi baj nincs veled, csak tudod nem mindenki ér rá délután, és nem tudhatod, hogy miért nem. Nekem is volt így egy nagyon jó barátnőm. Sétáltunk, a kedvenc számainkra hülyültünk...stb. Aztán egy idő után elmaradtak azok a délutánok. Sokszor rákérdeztem, hogy mi a baj, miért nem mehetek el hozzájuk vagy ő hozánk, vagy miért nem megyünk sehová sem... és erre nehezen bökte ki az okot, hogy miért. Azért, mert az apja részeges lett, az anyukája meg megbetegedett, a bátyja meg fősulis és tőlük messzebb lakik. És ezt szégyellte előttem, ezért nem mondott semmit. Nem mindenki mondja el, ha van otthon valami probléma, volt hogy én is sok talit lemondtam, de nem mondtam el hogy azért, mert nálunk áll a bál...ugyanis aztán elváltak a szüleim. Úgyhogy megint elmondom, hogy VELED NINCS SEMMI BAJ. Nyugi. :)
2012. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha közel laksz hozzám elmegyek veled néha ha szeretnéd, de nem fogok én se állandóan ráérni.
2012. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
miért te merre laksz?
2012. jan. 26. 20:05
 4/19 anonim ***** válasza:

Karthago - Az Áruló


" Aki neked szól, de rád sosem néz,

Aki veled van, ha nálad a pénz

Aki úgy tesz mindent keresztbe, ahogy neked kell,

Átlép rajtad nevetve, sohasem ismert.

Barátként a szemedbe szépeket mesél,

Pár nap múlva visszahallod az ellenkezőjét.

Megtalál a világvégén, ha szüksége van rád,

Elfordul tőled, ha nem kellesz már."

...

..

.

"Rád nevet, és elviszi mi a legtöbbet ér,

És te ottmaradsz majd egymagad az emlékeidnél.

Pénzé tesz mindent, neki semmi sem fáj,

Ellopná szíved, ha nem figyelsz rá.

Veled alszik, veled kel, és melletted él.

Kiről azt hitted, hogy csak tiéd,

Mást szeret rég.

Megtalál a világvégén, ha szüksége van rád,

Elfordul tőled, ha nem kellesz már."



http://www.youtube.com/watch?v=lCJDsAhZs90&feature=related


F/24

2012. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Pest megye.
2012. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Gödöllő környéke.
2012. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Te 4-es, minek offolsz?
2012. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
csak vélemény mondok !szabad azt hiszem !?
2012. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Miről?!
2012. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

" Csak egy dal: apró diadal,

Érthet, aki érteni akar. "



Érthet, aki érteni akar.Érthet, aki érteni akar.Érthet, aki érteni akar.Érthet, aki érteni akar.Érthet, aki érteni akar.Érthet, aki érteni akar.Érthet, aki érteni akar.

2012. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!