Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincs megint Rádió Face...

Miért nincs megint Rádió Face a 88.1Mhz-en!?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert szar,és már sokkal elöbb megkellett volna szüntetni,engedély nélkül működtek,nem oda illő témákról beszéltek.Igénytelenek,gyávák,ötlettelenek.Remélem soha nem térnek vissza.
2012. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A dumálást én sem szerettem, de legalább jó zenék mentek, most hogy megszűnt a rádió1 is, már semmi jó zeneadó nincs csak az őskövületes szutykok! Még a roxy volt jó, csak azok meg soxor ismételtek...
2012. febr. 5. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert a rádió 1 nem ismételt? A Class Fm az egyik legjobb, mennek régiek is újak is,és pénteken ott is van dj műsor.Ha nem lennének a fiatalok rajtam kívül ennyire szűk látókörüek,akkor azt a rádiót is hallgatnák.És a face-n csak szar zenéket hallottam,ami jó volt azt is a Rise Fm-től nyúlták.
2012. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem meg olyan nincs hogy egy zenét elnyúlnak a másik rádiótól, hacsak nem a rádió munkatársai csinálták azt a számot! Régi unalmas számokat játszó adó nagyon sok van de modern keveset hallott zenét adó adó már nincsen! A rise fm sem olyan rossz... A face fm-mel az volt inkább a bajom hogy viszonylag sokat pofáztak! De legalább voltak új zenék is!
2012. febr. 6. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:
A Rise fm-n minden héten van track premier.Amit a Rise ott bemutatott az nyúlta a face,mint minden más dolgot.Idegesítőek vtak a műsorvezetők,és sokat pofáztak hülyeségekről,még a mixeket is megszakították.
2012. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!