Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Már megint felültetett barátnő...

Már megint felültetett barátnőm. Beszóljak neki? de csak finoman, így nem tudom mit mondjak.

Figyelt kérdés
Mindig ezt csinálja. Hát elején mondja menjünk buliba. Mondom oké,hétvége van kérdezem mi legyen este és mondja h nem biztos még h h jönni akar,meg h oda nincs kedvem menni,stb... Felsorolom a város összes szórakozóhelyét ahova tudunk menni,de egyikhez sincs hétvégére már kedve. Pedig tegnap este még bőszen mondogatta h menjünk. Nem értem,mire jó ez h behülyíti a másikat h elmegyünk szórakozni. Kevés barátom van,jobban mondva ő az egyetlen barátnőm aki van. A többi barát már nem keresi a társaságom,mert akárhányszor hívtak bulizni én mondtam ezzel a barátnőmmel megyek,aztán a végén csak otthon maradtam. mert a másikakhoz már nem fértem be az autóba késön szóltam h h mennék. Egy idő után már nem is hívtak
2012. jan. 21. 12:55
 1/6 anonim válasza:
Beszéljétek meg,hogy most mi is van?? Ne hagyd hogy a szeszélyeit rajtad vezesse le, irányítson téged.
2012. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bánomisén ***** válasza:
Miért ragaszkodsz annyira hozzá? Csinálj magadnak programot, aztán, ha akar, majd csatlakozik hozzád, ha nem akar, otthon marad. Nem vagytok összekötve.
2012. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de már nincs kivel elmennem sehova. Elmaradtak mellőlem a barátok akik annak idején hívtak ide oda

ű

2012. jan. 21. 13:11
 4/6 bánomisén ***** válasza:
Akkor itt az ideje, hogy újra felvedd velük a kapcsolatot. Feltételezem, nem fognak elzárkózni, főleg, ha megtudják, hogy nem ez a lány ráncigál dróton a jövőben.
2012. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azért maradnak el a barátaid, hogy hátha észre veszed magad. Ők már rájöttek, hogy téged a barátnőd irányít, ahogy előttem írták dróton rángat. Ha ő már nem lesz képben, vagy legalábbis nem fogsz ennyire függni tőle, akkor nem fognak visszautasítani, lehet, hogy maguktól fognak visszajönni hozzád. Úgyhogy ne hagyd magad rángatni, legyen saját akaratod, aztán vagy csatlakozik a te programodhoz, vagy nem.
2012. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
te este menyj el bulizni nélküle, ő meg hagy gondolkozzon csak.
2012. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!