Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamaszok! Ti mennyi pénzt...

Kamaszok! Ti mennyi pénzt költötök egy héten tízóraira és ebédre hétköznap?

Figyelt kérdés

Leginkább azok válasza érdekel,akik nem fizetnek elő a sulis kajára (ergo nem a suliból kapja az ebédet,tízórait).


Azért érdekel,mert a héten pár hétköznapot apánál kellett töltenem,mert anya elutazott üdülni a mostani férjével(anyuék elváltak) és apa teljesen kiakadt,hogy én mennyit költök ebédre és reggelire/tízóraira és mondta,hogy anya nem normális,hogy ezt megengedi és erre is ad pénzt.

Szóval érdekelne,hogy mások mennyit költenek ezekre és akkor talán megtudom,hogy tényleg sok-e,amennyit erre költök vagy csak apa dramatizálja túl.



Köszönöm a válaszaitokat !


2012. jan. 7. 21:20
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán vásárolok a büfében, általában viszek magammal kaját.

A leggyakoribb tízóraim: sonkás szendvics. Pontos árat nem tudok, de ha zsömléből csinálom a szendvicset kb. 100Ft-ra jön ki. Szoktam vinni mellé narancsot, mandarint vagy almát. Ezeket nem tudom mennyibe kerül, de túl drága.

Ha valami oknál fogva nincs időm szendvicset csinálni vagy nincs itthon zsömle/kifli akkor egy croissant (bolti, előre csomagoltat) viszek és gyümölcsöt ugyanúgy. Nagy ritkán anyukám vesz nekem péksütit. A croissan 100Ft, a péksütik 150-200Ft között vannak.

Inni fél lite vizet vagy teát viszek.

Tehát a napi tízóraim szerintem kijön 500Ft-ból, de nem biztos.

Ebédelni pedig itthon szoktam, voltam menzás, több menza kajáját kóstoltam már. Hát..Aláírom, hogy változatos, ugyanakkor a ritka sz*r is.


Ha valami miatt nem viszek kaját, akkor megyek csak a büfébe, de ez havonta max. egyszer van. Ilyenkor péksütit veszek (pogácsát, pizzás csigát vagy csokis tekercset). Ezek 120-150 Ft között vannak. Innivalót sosem veszek büfébe, a fél litereses 200Ft-nál kezdődnek. Az a durva, hogy az ásványvíz is annyi. Boltba 200Ft-ból veszek 2 1,5l-s ásványvizet...


16/L

2012. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez kamu.

Mi 3-an (anya,apa,én) megvacsorázunk egy étteremben 7ezer forintból úgy,hogy bármit rendelhetünk és iszunk is mellé.

Én is étteremben kajálok,de ez max 550ft/nap.

Napi 10ezer forintot költenél kajára akkor egy tonnás lány lennél.Vagy az vagy?:)

ha ha ha

2012. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

16:23

Nem tudok szendvicset csinálni,reggel meg nem is nagyon akarom azzal cs*szni az időt,könnyebb megvenni a péksütit.


16:26

Nincsenek,heti 3-szor járok úszni és 2-szer teniszezni,szóval törődök az alakommal.


Kiss Juhász Kitti

Általában gyorséttermekben eszünk (meki,burgerking,kfc),mert nincs kedvünk még délután 3-kor várni arra,hogy kihozzák a kaját.Vagy ha anyával megyek,mert hamar végzek,akkor 'normális' étteremben eszünk,mert anya nem megy gyorséttermek közelébe.


18:00

Nem,már leírtam,hogy többször sportolok.


18:07

Nem kamu.

Elég fura étterem lehet,ha 7 ezerért megkajáltok 3-an,de gondolom kisváros/falu.

Nem vagyok 1 tonnás,60 kg vagyok,ha már ennyire érdekel.



De néha amúgy még elvitelre is vennem kell,hogy vacsira legyen,ha anya nem lenne itthon este.

2012. jan. 8. 18:32
 24/38 anonim válasza:
100%
Mi is szoktunk gyorsétteremben enni 4en és 6500 ft-ot fizetünk kb úgy hogy egy edzett fiatalember ( a férjem :-D) is eszik.
2012. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

De én valahogy nem lakom jól egy sajtburgerrel meg alapból tök sokat eszek,de nem látszik rajtam.


De mindegy,csak kíváncsi voltam,hogy apának igaza van-e vagy nem.

2012. jan. 8. 19:02
 26/38 anonim ***** válasza:
Hát azért a 60 kg elég sok...Hány cm vagy?
2012. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
32%

az úgy leesett neked hogy 20EZER forintot költesz kajára egy hónapban? 3 fős családok elélnek ennyiből...pff

(am 60 kg nem kevés, hány centi vagy?)

2012. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
*200EZER
2012. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy vastagok, de egy átlagos családnál ez a 10 rugó tényleg túlzás. Mondjuk egy hétvégi buliba sem verek el ennyit.
2012. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Legutóbbi sulis orvosi vizsgálaton 175 cm vagy 178 cm voltam (pontosan már nem emlékszem,pár hónapja volt).
2012. jan. 8. 19:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!