Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15-16 éves fiúk, milyen a...

15-16 éves fiúk, milyen a napi rutinotok, hétköznap és hétvégén?

Figyelt kérdés
írjátok le, hogyan telik a napotok hétköznap és hétvégén. csak fiúk írjanak!!!!!!!!
2011. dec. 5. 00:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hétköznap kelek hatkor, elszívok egy-két cigit, lezuhanyzok, aztán vagy megborotválkozok vagy egyéb általános dolgokat intézek a fürdőszobában, aztán elindulok iskolába vagy busszal, vagy biciklivel. Ha hazaértem eszek valamit, majd punnyadok, ha jön valami haver kimegyünk a környékre baromkodni, ha nem általában estig gép előtt vagyok, esetleg belenézek a tananyagba. Hétvégén ugyanez, csak akkor későn szoktam kelni, meg többet vagyok haverokkal. kb ennyi. miért lényeges ez?
2011. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mit értesz az alatt hogy punnyadni, illetve a haverokkal baromkodni? Csak kíváncsi vk, ki hogyan tölti napjait. Többiek?
2011. dec. 5. 16:18
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Hétköznap 6:15-kor kelek felöltözök, elvégzem a higiéniai szükségleteim, megreggelizek, rágyújtok, általában iszok egy kávét is.Biciklivel járok iskolába ahonnan körülbelül 2-kor érek haza, megebédelek majd elmegyek edzésre.

Innen 6 óra környékén érek haza, kicsit pihenek szórakozok majd nekifogok a tanulásnak.

Hétvégén az egyik nap eltelik a sporttal.

A másikon iszogatás(mértékkel) szórakozás.

2011. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ha sikerül felkelni 7kor akkor zuhanyozok ha nem akkor 7.20kor kelek és van 10 percem leindulni a buszhoz és ez 7.34 körülre sikerül is. A busz 7.38 kor indul vagy ez, vagy 30 kor indulhatok biciklivel vagy robogóval elég 7.50kor. suli után megyek kondizni kb 1 órát majd kb fél 4re haza is érek. motorral mérföldekkel hamarabb
2011. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6:30-kor kelek, elvégzem a higéniai szükségleteimet. Kifordulok a kapunk, rágyújtok, felszállok a buszira, mikor le akkor megint rágyújtok, a suli előtt is rágyújtok még egyszer. Kb. 3-4 között végzek, 4 felé hazaérek, megkajálok, ha hívnak a barom haverjaim akkor lemegyek velük ökörködni, ilyen 8 felé hazajövök. Ha meg nem filmet nézek gépezek. Könyv még a kezemben sem volt ebben a félévben-
2011. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
a barom haverjaiddal hogyan és mit ökörködtök?
2011. dec. 8. 19:42
 7/14 anonim válasza:
100%
milyen menő már itt mindenki...felkel 6-kor és amíg be nem ér a suliba csak cigizik...mi a titkotok?
2011. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
én ha elérem reggel a buszt akkor a suliban átalszom minden órát,de a szünetekben gépezek a könyvtárba osztálytársammal.amikor haz a jövök akkor eszek gépezek néha tanulok.hétvégén meg ha hív egy haverom megyek,ha nem akkor filmeket nézek
2011. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Wow, menő vagyok, mert elszívok 2 szál cigit iskola előtt? nem semmi, nap mint nap újat tanul az ember.
2011. dec. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
(amúgy milyen menő már itt valaki, hogy a suliban átalszik minden órát.)
2011. dec. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!