Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamaszok! Ti mennyi pénzt...

Kamaszok! Ti mennyi pénzt költötök egy héten tízóraira és ebédre hétköznap?

Figyelt kérdés

Leginkább azok válasza érdekel,akik nem fizetnek elő a sulis kajára (ergo nem a suliból kapja az ebédet,tízórait).


Azért érdekel,mert a héten pár hétköznapot apánál kellett töltenem,mert anya elutazott üdülni a mostani férjével(anyuék elváltak) és apa teljesen kiakadt,hogy én mennyit költök ebédre és reggelire/tízóraira és mondta,hogy anya nem normális,hogy ezt megengedi és erre is ad pénzt.

Szóval érdekelne,hogy mások mennyit költenek ezekre és akkor talán megtudom,hogy tényleg sok-e,amennyit erre költök vagy csak apa dramatizálja túl.



Köszönöm a válaszaitokat !


2012. jan. 7. 21:20
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Általában nem veszek semmit a büfében, mert csak csupa szénhidrát cuccok vannak, vagy cukros lónyálak. Testépítés mellett ezeket nem igazán ajánlott fogyasztani. Általában puffasztott rizst és valamilyen fehérjedús kísérőt szoktam fogyasztani. Heti 50 ezret szoktam keresni ebből kell gazdálkodnom.
2012. jan. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Én italt otthonról veszek. (sima csapvizet). Tízóraira meg a büfében veszek valamit 200Ft-ból. És otthon ebédelek. Amikor menzás voltam, akkor az azt hiszem 350Ft volt/nap.
2012. jan. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Ebédet itthonról viszek, amit vagy anyukám csinál, vagy marad előző estéről, vagy van hogy rendelünk ilyen házhozszállítós kaját párszor egy héten. Szóval nem én fizetem, a rendelt 600-800 Ft kb.

Tízóraira ált gyümölcsöt viszek, vagy egy kiflit, de ezt is itthonról. Inni pedig csapvizet iszom. :)

2012. jan. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Akkor talán kicsit mégis sokat költök kajára egy héten...Pedig nem is veszek olyan sok mindent.
2012. jan. 8. 14:09
 15/38 anonim ***** válasza:
Mennyit költesz egy nap kajára?
2012. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

A reggeli az kb. 3000 vagy 3500 szokott lenni egy nap (attól függ,hogy mit veszek,de ebben benne van a 2 gyümölcslé,a rágó, a halls cukorka,a skittles,a fornetti és a csoki).

Ezzel elvagyok délután 2-3-ig (addig vagyunk suliba),utána elmegyünk a barátnőimmel ebédelni (bár ez inkább uzsonna...),az 5-7 ezer szokott lenni,mert néha még beülünk egy kávézóba az ebédelés után vagy az étterembe veszünk még pár dolgot elvitelre is.


Szóval így kb. egy 10-est elköltök kajára egy nap (de nem csak én,a barátnőim is ennyit költenek kb.) és apa kiakadt,hogy mennyit költök -.-


De nekem anya nem rak semmit,nem is nagyon főz,szóval ezt eszem egész nap,mert itthon csak snackek,sütik,csokik meg ilyenek vannak,ha éhes vagyok vagy rendelünk vagy anyával elmegyünk vacsizni,bár mostanában elég keveset van itthon,a sötétben én gyűlölök egyedül sétálni,rendelni pedig félek akkor,amikor egyedül vagyok itthon.

2012. jan. 8. 16:09
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

10.000 forintot költesz el egy nap csak kajára ?:ooo

Szóval 2 hét alatt egy normális keresetű ember fizetését elköltöd CSAK kajára...Azér jól megy,mit ne mondjak.

Arra még nem gondoltál,hogy mondjuk reggel csinálj szendvicseket és azt edd a suliba?Csak mert akkor ebből a pénzből mást is tudnál venni.Egy kicsit fura belegondolni,hogy mi annyiból élünk egy hónapban négyem mint amennyit te és a barátnőid kajára költötök.

2012. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
kérdező ugye nincsenek súlyproblémáid?
2012. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim válasza:
100%
Megkérdezhetem hogy melyik étteremben ebédelsz 7 ezer forintért? Annyira kíváncsi lettem, lehet hogy én is benéznék! :-))
2012. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, NAPONTA 10 ezer CSAK kajára???

Én uzsonnára általában itthonról viszek 1-2 gyümölcsöt, + fél liter szénsavmentes ásványvizet (1,5 literesből szoktam bele töltögetni)

nagy ritkán valami péksütit, de az max 100-200 ft...

Ebédelni itthon szoktam, vagy apuval elmegyünk valahova, ha anyu nem főz. De akkor napi menüt eszünk, amiben van leves (jó nagy adag) és féladag főétel. Apu megeszi a levest, én meg a főételt, és így mindketten jóllakunk 500-600 forintból...(attól függ, hol eszünk)


Amúgy nem bántásból, de nem vagy kicsit elhízott?! Egésznap sütik, cukorkák...Étteremben 7 ezer forintért ebédelsz...Vagy valami nagyon színvonalas étterembe jártok, vagy felzabálod a fél választékot. :D


14/L

2012. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!