Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik szakmának a legnagyobb...

Melyik szakmának a legnagyobb a becsülete ma Magyarországon?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 18:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én fizetésem még csak a 100 ezer közelében sincs!Pedig 3 műszakban dolgozom sokszor hétvégéken!És a nyári szünetben is!!!nem kapok semmit tevésért fizetést!!!!Sajnálom őket,hogy nem futja Hawaii kiruccanásra!Én sosem kaptam semmilyen más juttatást mégsem sír a szám!Pedig sírhatna!A kétkezi fizikai munkást meg semmibe veszik és kihasználják!!!!Hát gyönyörű!
2009. máj. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az ügyvédek vannak legjobban megbecsülve.


Én az óvónőket becsülöm legjobban, ők semmi pénzért mindig aranyosak, kedvesek, szépek, mindenre van idejük meg türelmük és nagyon felkészültek. Tudom erre is van panasz is, de az én tapasztalataim nagyon jók. Nme csak a gyerekeimnél.

Én tanítottam, higgyétek el, ha valaki jól csinálja, megérne havi 400 nettót az is, nagyon sok múlik egy tanáron, és nagy felelősség bóvan rajta. És ha az ember rendesen csinálja, nem 8 órás munka(hanem 10 valós+4 gondolkodás)

A fogorvosokat szerintem mindenki tiszteli és meg is fizetik.

Szintúgy: HENTES!

2009. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Különben a kétkezi munka is nagyon tiszteletreméltó, és sokszor nagyon nagy ügyességet és hozzáértést kíván.

A vőlegényem sátrat épít pontosabban épületlefedéseket ponyvával.Mint ez: [link] Kérlek,NÉZD MEG!

Ezt nagyon kell tudni, ugyanakkor ki kell mászni akár 36 m magasan, tűző napon (50Fok)esőben szélben, meg kell fogni fizikai erővel, izommal, apró technikai trükköket kell ismerni, de készség szinten. És közben nehéz műszaki problémákat ötletesen és felelősséggel(emberéletek múlnak majd rajta) megoldani a helyszínen, időre, nyomás alatt.

És ezt 12 órában, meg hétvégén, távol otthonról stb.

Annyira nincsennek megfizetve, szereti.

Számomra ez nagyon tiszteletre méltó.

2009. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a tűzoltó. Nem találkoztam még olyannal, aki ne becsülte volna nagyra a tűzoltók munkáját.
2009. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!