Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyek a legnagyobb lovardák...

Melyek a legnagyobb lovardák Magyarországon? (és minőségileg is)

Figyelt kérdés
olyan lovardákra gondolok, ahol már elég sok ló van, és a lovarda is felszerelt, na meg az oktatás is jó
2011. nov. 1. 06:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a szomorú, hogy ilyet sajnos nem tudok mondani, pedig már nem kevés (10-20) lovardában jártam eddig.

Ahova most járok, ott jó az oktatás, a lovarda felszereltsége tűrhető, de még lenne bőven mit fejleszteni, viszont kevés ló van.

Aztán sok olyan helyen is voltam, ami látszólag hűdemarhajó, sok ló, több fedeles, kinti pályák, akadálypark, csak épp az oktatás van a béka segge alatt.


Én inkább a kevés lovas szerényebb lovardákat szoktam előnyben részesíteni, ott nincs futószalagszerű oktatás, nagyon életunt, motiválatlan oktatók, akik mellett hosszú évek alatt sem fogsz megtanulni még becsületesen könnyűügetni sem.

2011. nov. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam már egy pár lovardát, de sajnos az oktatás színvonala nem érte el a kívánt szintet. Futószáras oktatás, fásult oktatólovak, a végén már sajnáltam felülni rájuk. :( Nagyon megköszönném, előző válaszoló, ha megírnád, te melyik lovardával vagy megelégedve, ahol a lovak egészsége is szempont, illetve jó az okataás színvonala.
2011. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, elég sok ilyen van ország szerte, senki sem ismeri mindet. A lovasok.hu-n körül tudsz körülnézni, itt majdnem minden nagy lovarda fel van tüntetve: [link]
2011. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
www.patakimenes.hu vagy www.airventlovas.hu ez magyarország legeredményesebb lovardája...én is itt vagyok :D
2011. nov. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!