Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan illeszkedjek be?

Xyu kérdése:

Hogyan illeszkedjek be?

Figyelt kérdés

Szóval 10-es vagyok és átszeretnék menni fodrászatra mert olyan munkalehetőség lenne a családban.És félek hogy egyedüli fiúként engem szekálnának a lányok(volt már rá példa baráti körömbe). Nem vagyok egy rossz képű gyerek visszajelzésekből tudom,öltözkögésem normális.Szóval mit tegyek hogy könnyen hamar beilleszkedjek egy lány osztályba?

(eddig csak fiú osztályokba jártam)

előre is köszönöm a válaszaitokat.


2011. nov. 16. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi különöset nem kell csinálnod. Eleinte kicsit fura lesz, de ha egyébként jól kijössz a lányokkal, akkor nem lesz gond. Azért házinyúlra ne lőj rögtön. :)
2011. nov. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lesz aki szekálni fog s lesz akivel jóban leszel és lesznek akikkel semmi közös nem lesz. Mint egy fiú vagy vegyes osztályban.


Nyilván nem 100%-ban ugyanolyan, de biztos jól fogod magad érezni :)


Szerintem hajrá!

2011. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!