Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan illeszkedjek be egy...

Hogyan illeszkedjek be egy idegen csapatba?

Figyelt kérdés

7 éve sportolok egy nagyon jó és erős csapatban, de sajnos költözés miatt itt kell hagynom őket. :(

Most egy teljesen idegen csapathoz megyek (vagyis szeretnék). Elmentem megnézni pár edzésüket + egy meccset is végigültem, de nagyon rosszak, megyei szinten vannak, de többen még az alapokat sem tudják. Azon agyaltam hogyha mondjuk én leszek a legjobb (nem beképzeltség, de nekem eleve több a rutinom is, meg erősebb szinten űztem), akkor lehet, hogy kiutálnak a csapatból. Nem? Nem vagyok egy önző típus, mégis félek, hogy emiatt nem fognak kedvelni. Szerintetek hogyan viselkedjem? A játékban vegyek vissza vagy mutassam meg mit tudok?


2009. nov. 1. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetesen mutasd meg mit tudsz, akkor tisztelni fognak. De a tudás az ne menjen át önzőségbe. Szóval ne akard egyedül megverni az ellenfelet, meg ha látod/érzed is, hogy Te vagy a legjobb akkor se hangoztasd, inkább bíztasd a társaid.

Egyébként, ha komolyabban akarsz foglalkozni a focival akkor keress egy új csapatot azonnal!!!!

2009. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A játékból semmiképp ne vegyél vissza. Ha rossz a csapat, akkor csak örülni fognak, ha végre van olyan, aki segítheti őket. A tudásoddal viszont ne élj vissza, ne lássák rajtad, hogy nagyképű vagy. Mindannyian sportoltok, szóval biztosan lesz egy csomó közös témátok, én nem tudom elképzelni, hogy ne tudj beilleszkedni majd. Hajrá! :)
2009. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!Amúgy nem focizom!:D

Remélem sikerül, barátságos típus vagyok, általában szeretnek... Itt is majd remélem! :)

2009. nov. 1. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!