Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tettétek már tönkre valaki...

Tettétek már tönkre valaki életét?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egy durva dolog, de érdekelne valaki csinált már ilyet ha igen hogyan és kivel?
2011. nov. 10. 10:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
41%
Én is úgy voltam, ahogy az egyik válaszoló, hogy szakítottam valakivel kb 1 év után, mert kezdettől fogva nem voltam belé szerelmes és azt hittem, hogy majd kialakul nálam is,de persze nem alakult. Ezt már 1-2 hónap után sejtettem, hogy valami nem kerek, csak talán gyáva voltam színt vallani. A srác nagyon kikészült, próbált könyörögni, alkudozni, hogy ő így is velem maradna, ha én nem vagyok szerelmes, csak menjek vissza... Aztán ezek után 1 év múlva őrült szerelmes lettem valakibe, aki viszont belém nem, de azért összejött velem. Másfél évig voltunk együtt, aztán bevallotta ugyanazt, amit én annak a srácnak annak idején, hogy nem szerelmes belém és ezt így nem bírja már folytatni. Azóta én vagyok padlón már hónapok óta, most már tudom mit érzett szegény exem és tudom, hogy az élet most rajtam vett rajtam revansot. És azt is tudom, hogy a legutóbbi exem is visszakapja ezt valakitől. Nagy tanulság volt mindkét eset nekem.
2011. nov. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az élettől mindig de mindig mindent vissza kapunk.
2011. nov. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, remélem, hogy nem. :)
2011. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!