Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Akik feljelentettétek/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akik feljelentettétek/megverettétetek/bajbasodortátok az exeteket, akár tönkre is tettétek, és végül kiderült, hogy az egész egy marha nagy félreértés volt, mit éreztetek? Kértetek bocsánatot?

Figyelt kérdés

Például azt hittétek, hogy a „névtelen zaklatótok” az exetek…

Például azt hittétek, hogy Ő „követ” Titeket, közben pedig nem…

Például azt hittétek, hogy Ő „terjeszt hazugságot” Rólatok, közben pedig nem…

Például azt hittétek, hogy Ő „járat le” Titeket, közben pedig nem…

És mindeközben agresszívan támadtátok, szerencsétlen krapek meg nem értette, mi merre hány méter…

Aztán végül a pszichiátrián/kórházban/sitten kötött ki.

Volt már valakivel valami ilyesmi, vagy ehhez hasonló?

Miért nem járnak utána a lányok gyakran az információ/téveszmék hitelességének, mint mielőtt támadnak?

Miért jó kapásból alázni, gyanúsítani, támadni, még mielőtt VÉGIGGONDOLNÁK, mi lesz ennek a következménye, és még mielőtt utánajárnátok?


2010. dec. 30. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem elég nagy az ismeretségi köröm, de nem ismertem még olyan embert/lányt, aki börtönbe, vagy kórházba juttatta volna az exét, ez meglehetősen egyedi eset, sőt...

Az, aki tévesen gondolt rosszat, ez van, ez történt, megvádoltad, majd kiderült, hogy hiba volt, vagy elnézést kért, vagy nem, na de hogy a pszichiátrián kössön ki valaki??? Szerintem ilyen nincs itt a gyk-n, meg amúgy nagy általánosságban Magyarországon se..

2010. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez több eset, azért vannak ott a / jelek, hogy egyéni megítélése, emlékei szerint válasszon az ember.
2010. dec. 30. 12:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

huh, itt túl sok a feltételezés.

kicsit térj vissza a valóságba

2010. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

fejezd már be f@szom. menj pszihiátorhez vagy tudja a tököm, de ge-cire fárasztó vagy már ezzel a sok sztoriddal arról h téged feljelentettek.

elég idegesítő vagy,. ha a csajjal is ilyen voltál akkor necsodálkozz.....

2010. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval, ne itt sírj már, ha lehetséges.

Elég elmebetegnek tűnsz, szerintem az a lány nem ok nélkül jelentett fel.

2010. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek elég szélsőséges szituációk. Sem velem, se ismerőseimmel nem történt meg, de ha valakivel mégis megesett, akkor gondolom a vádnak megalapozottnak kellett lennie. Azaz kellett lennie valamilyen előzménynek, mert épeszű ember nem kezd el indokok nélkül vádakkal dobálózni. Így pedig máris nem tekinthető annyira bűnösnek a vádló fél.
2010. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor együtt élveztem az életet egy ilyen ge*i palival, szerettem, így amit elkövetett ellenem azt nem toroltam meg. Minek. Lefelé kell zárni egy ilyen baklövést nem életben tartani bosszúhadjáratokkal.
2010. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

Honnan tudjátok, hogy a kérdező fiú?


Mi van akkor, ha lány? Hmm?


Pl. ezt tette a volt pasijával, és ma döbbent rá a marha nagy igazságra.

2011. jan. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez a kérdező pasi és itt sír a szája minden héáten 6szor h őt feljelentették zaklatásért, de a stílusát elnézve nemis csoda...
2011. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már juttattam exem pszichiátriára (21 voltam). Megjelent, h újra akarja kezdeni, nemet mondtam, erre bezárt a szobámba és öngyilkos akart lenni. Azzal akart büntetni, hogy végig kell néznem, ahogy meghal. Mindketten túléltük, engem össze kellett varrni, őt meg másnap elvittem a pszichiátriára.

Később egyszer még be akart kavarni az életembe, akkor többen felajánlották, hogy megtakarják (ki akart rúgatni a kollégiumból, mert nem bírt látni) - nem éltem a lehetőséggel.

Elég durva, amit fenn írsz, remélem, olyan gyakran esik csak meg, mint az én sztorim.

2015. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!