Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy fél éves kapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy fél éves kapcsolatom, nagyon szerettük egymást,egy kis félreértés miatt lett vége. Vajon jól tettem, hogy újrakezdtem vele?

Figyelt kérdés

volt egy fél éves kapcsolatom, nagyon szerettük, és imádtuk egymást, de egy kis férreértés miatt lett vége...) hónapig külön voltunk, de mivel nagyon közel lakunk egymáshoz, majdnem minden nap összefutottunk. Nagyon szerettem, sé szeretem is mai napig... szóval 9 hónap "szünet" volt...másfél hónapja újrakezdtük...a haverjai, barátai, szülei, szóval mindenki rágta a fülét, hogy ha szeret engem, akkor kezdje velem újra... összejöttünk..olyan ez az egész mint régen de milliószor jobb. mindenki mondta nekem, hogy tiszta hülye vagyok, azért, amiért ismét összejöttem vele, mert hogy csak a töltött káposzta jó 2szer melegítve.

most hogy újra itt van ő nekem, teljesen megváltozott, többször nyílvánítja ki az érzéseit felém, és nagyon örülök ennek... és ő is hogy visszakapott.

szerintetek jól tettem, hogy újra összejöttem vele? Mert bizonytalan vagyok....:S


2009. jan. 16. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Boldog vagy? Megoldottátok azokat a problémákat amik miatt régebben szakítottatok? Jól érzed magad? Ő is?


Ha a fenti kérdésekre igen a válasz, akkor miért hallgatsz bárki másra? Ők kezdték újra vagy te? Ők ismerik a srácot vagy te?


Legyetek boldogok és érezzétek jól magatoka!


Ez a lényeg, nem az, hogy más mint mond!

2009. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés felmerült volna benned, ha másik nem mondják neked, hogy hülyeséget csináltál? Mert tökre nincs igazuk, már mét lenne baj, főleg ha enm az érzelmek kihülése miatt lett vége. Amíg mindkettőtöknek jó addig minden rendben. Ha meg nem lesz jó szakítiotok. Ennyi. Ezt nem kell túl bonyolítani. Hagyd h a színed diktáljon és ne pár nagyokos... Am nekik mennyi tapasztalatuk van a párkapcsolatokban h ezt így "tudják" helyetted is?
2009. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Uh köszi igazatok van!! Nem ők élik át a helyzeteket nap, mint nap, szóval.... de köszi mégegyszer
2009. jan. 16. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
szivesen:) (második voltam:)
2009. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igazuk van a többieknek. Ne hagyd magad befolyásolni. Ha úgy érzed előnyére változott és Te is boldog vagy és szeretitek egymást, akkor ne rágódj ilyeneken!
2009. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!