Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyen egy igazi barátnő?

Ilyen egy igazi barátnő?

Figyelt kérdés

Általános suli 8.-ban (~14 éves/~2008) összebarátkoztam két lánnyal. Évekig lógtunk külön-külön a városban (sosem 'barátkoztunk' hármasban, de a két csaj jóban van egymással). Aztán 2009-ben suli váltás volt (suliváltás előtt begyógyszereztem magam, túléltem, de erről nem tudtak semmit). A két csaj maradt egy suliban, én másba mentem. 2010-ben próbálkoztam a gyógyszeres témával megint, azt hiszem erről tudtak már. Még mindig találkozgattam a csajokkal, viszont 2010-ben már az egyikkel egyre kevesebbet találkoztam, és MSN-en is keveset beszéltünk, aztán az MSN-es dolog megváltozott, de nem találkoztunk.

2010-ben elég sokat lógtam a nem MSN-es csajjal, csak vele, mással nem. 1,5 szobás lakásban lakom anyámmal,apámmal. Nem a legjobb állapotban van a lakás, senkit nem mertem ide hozni, mert féltem, hogy... Nem is tudom... De őt elhívtam, mert elhívott magához, és bunkóságnak tartottam, hogy nem hívtam egyszer sem hozzám. Volt egy idő, hogy elég gyakran lógott nálam, folyton az volt, hogy hadd jöjjön hozzám.

Aztán 2011. Megismerkedtem a helyi rádióval/rádiósokkal (ápr., máj. körül). Idősebb korosztály, elég jól kijöttem velük. Júniusban volt egy rendezvény, amin a rádió is ott volt. A csajjal megbeszéltük, hogy 18:00-kor találkozunk ott, emlékszem, ~20:00 körül került elő, mert egy másik haverjával volt. Én addig a rádiósokkal voltam... Aztán a csaj egész júliusban nyaralt, és még augusztusból ~2 hete is 'kikapcsolódás' volt. Én addig 'egyedül' maradtam (még jobban összebarátkoztam a rádiósokkal, és mentem velük ide-oda rendezvényekre). Eközben az MSN-es csaj a másik csaj közelébe költözött. Augusztusban a maradék ~2 hetet az MSN-es csajjal töltötte. Szóvá tettem a nyaralós csajnak, hogy le sem ejt (pont akkor nagyon depressziós időszakom volt), a másik csajjal többet van, nincs jó kedvem, úgy érzem, nem számíthatok rá, stb. Azt mondta, hogy változtat rajta, stb. Ez volt szeptember eleje körül. Azóta semmi.

Elég rosszul érzem magam, mert úgy érzem, cserben hagytak (nagyon körvonalas a sztori).

17l


2011. nov. 4. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Üdv a gyógyszerezők világában, egy idő után már uncsi volt így abbahagytam én is 2 után...hát a kérdésedre válaszolva nem, nem ilyen egy barátnő, felejtsd őt el és keress másokat. 17 vagy biztos jársz suliba, csak akad ott valaki, vagy próbálj beszélgetni itt, én tök jól elvagyok ezen az oldalon találhatsz hozzád hasonló helyzetű lányokat....nekem is ez az oldal a társasági élet ami gáz de ez van :) 22/L
2011. nov. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hagyd őket! Nekem is voltak ilyen ismerőseim, még Ők mondták hogy ha a 8.-at befejezzük, akkor mi még tartsuk azért a kapcsolatot, télleg nagyon jó haverok voltak, aztán egy idő után, ha írtam rájuk MSN-en nem válaszoltak, sőt most már nem is köszönnek hogy ha meglátnak (egy suliba járunk). Elkezdtek cigizni, meg drogoznak is meg nem tudom még mit csinálnak, de már nem is érdekel. Szereztem új haverokat :D

16/F

2011. nov. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem ilyen. De ha összefutsz vele, azért kérdezz rá, hátha van valami a háttérben amit nem akart/tudott/mert elmondani neked. Ha nincs, akkor szevasz...lesz majd más barátnőd.
2011. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!