Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátnőm 1 hónapja nem...

A barátnőm 1 hónapja nem fürdött, mit tehetnék? Nem is értem mi történt vele. Ugye nem lesz baja? Kérem aki tud adjon tanácsot!

Figyelt kérdés

KÉRLEK OLVASSÁTOK VÉGIG :(


Van egy barátnőm, mostanában nem sokat találkoztunk, mert elfoglalt voltam a munkám miatt.

Kb. egy hete voltam nála de nem volt büdös egyáltalán, annyi hogy a haja zsíros volt kissé de azt gondoltam biztos aznap lesz neki a "hajmosó nap" így nem is tettem szóvá.


Az anyukájától tudtam meg péntek este, hogy TÖBB MINT EGY HÓNAPJA NEM FÜRDÖTT ÉS MOSOTT HAJAT! Most lesz 6-7 hete, hogy a víz közelébe sem járt - már ő sem tudja pontosan.

És fogat sem mosott!!! csak vízzel megmossa az arcát száját reggel és ennyi. Komolyan így van, megkérdeztem őt is :(


Nagyon ledöbbentem! Ugye nem lesz semmi baja? Eddig nem volt semmi egészségügyi problémája, egész nap otthon van nem csinál semmit nem koszolja be magát igazán semmivel.

Nincs munkája, elhagyta a szerelme, egész nap alszik meg a tv-t nézi és eszik.

Az anyukája nem törődik vele csak nekem beszélte ki a lányát a háta mögött. Pedig szerintem ez ránézve is szégyen!


Elhatároztam, hogy segítek rajta mert régen nem volt ilyen.

Hétfőn megyek hozzá, bevásároltam neki tegnap mindenféle illatos tusfürdőt meg drága szappanokat stb. Mindenféle luxus sampont meg hajpakolást. Még sminkszereket is vettem neki és ruhákat! És ha ráérek a héten elviszem pár helyre, és találunk neki valami munkát vagy legalább hobbit, hogy kikerüljön ebből mert egyébként szerintem csak lusta lett, még depressziósnak sem mondhatnám igazából.



Szerintetek ha hétfőn szépen beteszem a zuhany alá és megmossa magát egy fürdőszivaccsal amire tusfürdőt rakok és legalább 2szer megmossa a haját és vagy 10 percig fogat mosunk akkor rendbe lehet még ezt hozni?

Ugye nem lesz semmi baja ha a továbbiakban majd rendesen tisztálkodik már?


És mivel vehetném rá, hogy megszeresse a fürdést? Mert nem szeret zuhanyozni, lusta hozzá és azt mondja úgyse koszos és nem is büdös. De fürdés után mindig jobban érzi magát, és mondja is, hogy tényleg egész jó. Csak nehezen tudja rávenni magát. Vagyis régen így volt, de akkor mégiscsak fürdött rendesen.


Kérem ne hurrogjátok le, amúgy rendes lány nagyon. Nem is értem mi történt vele.

Ugye nem lesz baja?

Rosszul érzem magam, amiért nem tudtam a problémájáról és csak holnap tudok hozzá menni :(


2009. máj. 3. 06:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

Szia

Nagyon kiraly vagy :)

Amikor szakitottunk a volt pasimmal akkor kb en is ugyanezn mentem keresztul :( Nekem egy fiu a legjobb baratom, es o sem hagyott el amikor szuksegem volt a segitsegre :)olyan mintha a batyam lenne :)

De ezt a tarsasagot sztem meg ne eroltesd most majd kb egy ket het mulva.Tudod neha az az igazi barat aki nagyokat tud hallgatni veled egy szobaban anelkul hogy barmelyikotok is kellemetlenul erezne magat a csend miatt, merthat ugyis tudjatok mi van a masik fejeben! ;)

O is ilyen.

Es nekem meg pont az kellett akkor.

Szoval majd ha a baratnod visszater az "elok soraba" ezt nagyon ertekelheti, hogy "budin" sem hagytad el :D

Sok sikert!

2009. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem ez nem depresszió, sokkal inkább a tipikus kiégés jellemzői, ami sokkal rosszabb mint a depresszió. Valóban nagyon jól teszed, hogy figyelsz erre a lányra, sőt figyelned is kell rá, mert nem akarlak megijeszteni, de ettől az állapottól csak egy lépés, hogy kárt tegyen magában. Vigyázz rá nagyon.


Ja és az eredményekről számolj be, ha kérhetem.

2009. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
33%
Hát te nagyon jó barátnője vagy ezt megkell hagyni!tudod ki költene rá ennyit:)Na mindegy! a barátnőd bedilizett ez tuti!!!!!Tényleg depressziós!!!!Nem vagy te belé szerelmes hogy ennyire ápolgatod?hogy még oda is költöztetnéd?ennyi munka melett magadra vállalnád ezt a terhet és ki tartja majd el te?ha egésznap csak tv -zik akkor dolgozni sem dolgozik?
2009. jún. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
50%
miért is kéne bárkinek bármikor mosakodnia míg nem büdös vagy koszos ? elárulom addig is éltek emberek amíg nem volt fürdőkád a sorrend nem fürdőkád ádám éva volt ....
2017. júl. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!