Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi tennétek? Mit tehetnek? A...

Mi tennétek? Mit tehetnek? A barátnőm kisfiának eltört a lába az óvodában a 3. héten.

Figyelt kérdés
Nem tudják az óvonők mi törént,azzal hivták fel a barátnőmet,hogy nincs baj,de a gyerek hisztizik,nem akar a lábára állni.Kiderült eltört a lábszárcsontja(szárkapocs csont).Nincs róla jegyzőkönyv,semmi irásos anyag,nem látták mi történt.A kisfiú 3 éves most kezdte az óvodát.Az első héten eltört a szemüvege,az udvarról a szülők vadászták össze az alkatrészeket,és sürgösséggel javittatták,mert nincs tartalékszemüveg(fél évente controllálják).A gyerekekt gyakran találják az épület mögött bóklászni,óvónéni az udvar másik végében cseveg.A kissrácot dobták már fejbe kővel,amit ő mondott el,neki nem hittek(nem fantáziálos).A törésröl azt mondta,hogy ugrálósat játszottak.
2009. szept. 30. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Perelném konkrétan az óvodát!!!! na meg rögtön kivenném a gyereket! Logikus nem?
2009. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A kivétel nem kérdés,az már igen hová tudják elhelyezni,ha meggyógyul.Feljelentést készülnek tenni az önkormányzat oktatási osztályán(aminek a vezetője az óvóda igazgatónőjéneknak a férje).Gondolom lehetnek buktatók,erre szeretnék tanácsot ötletet kérni.
2009. szept. 30. 13:52
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Soha többé nem engedném oda járni a gyerekem.Az ovonő felelősége,hogy mindig vigyázzon a gyerekekre.Persze előfordulhat baleset,még nálunk szülőknél is,de az,hogy fogalma sincs mi történt és még háborog mert a gyerek nem áll fel.Hallod azonnal feljelenteném az ovodát és mindenki aki felelős.
2009. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Jezusom!!! Azonnal vegyek ki a gyereket abbol az ovodabol, es nagyon hatarozottan lepjenek fel a szulok az ovoda ellen! Egy ilyen labteres nem gyerekjatok, ez nagyon durva!

Nem baj, hogy ki a fonok, es kinek a kicsodaja hol dolgozik.

Eloszor is masik ovi, hogy ne ilyen felelotlenek kozott legyen a kicsi. Felhaborito!!!

2009. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Hát igy elég nevves,mert tuti el simitják az ügyet.Ha van ügyvéd ismerősőd akkor kérjetek tanácsot.Nem e lehetne máshogy intézni.
2009. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az már csak hab a tirtán,hogy befizették a biztositást,átvételi elismervény van az óvónőktől,de a biztositóba nem jelentéték,le és persze mosakodnak,hogy kötvény nélkül nem érvényes...
2009. szept. 30. 13:59
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egy nagyon jó ügyvédre lesz szükségük, aki majd előre figyelmezteti az Önkörmányzatot, hogy a férj-feleség kapcsolat miatt összeférhetetlenség áll fent, ezért független fórumra kívánják vinni az ügyet. A helyi médiáknak is feltétlenül feltárnám az ügyet. A nyilvánosság ilyenkor nagyon jól jöhet. Minél többen értesülnek az ügyről, annál jobb.
2009. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Hát ez nagyon durva. Szegény gyerek. És ügyvéd, ügyvéd ügyvéd, mert tuti el lesz simítva a dolog, mert ez az ország sajnos arról szól, hogy ki kinek a kije.

És mi az hogy nem készült jegyzőkönyv, én ezt sem hagynám annyiban, ha már be lett fizetve a biztosítás akkor igenis jegyzőkönyv, mert anélkül persze nem fizet a biztosító. Ha kell elmennék a legvégsőkig, ha kell a rendőrségre és feljelentés gonadatlan veszélyeztetés miatt.

Tudom addig is ajánlani a jogiforum.hu weboldalt, ahol a kérdésekrek ügyvédek, ügyvéd tanoncok és civilek is válaszolnak. Nekem már segítettek jogi kérdésben.

Hajrá, ne hagyjátok annyiba. Milyen ovoda az ilyen. Minden követ meg kell mozgatni.

2009. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Leirnád melyik ovoda?Kősz
2009. okt. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Hát felháborító ami ott történt. Azt tudom én is tanácsolni amit az előttem írok, ügyvéd és feljelentés mielőbb. Próbáljatok tanút keresne a konyhást vagy bárki aki mellétek állhat.

Majd írd meg légyszi mire jutottatok és mi van a kisfiúval.

2009. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!