Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vajon mit élhettek át az...

Vajon mit élhettek át az inkvizíció alatt a vádlottak?

Figyelt kérdés

mármint na,kicsit hülye kérdés,de azért megmagyarázom:)

szóval,pl.karóbahúzás

vajon meddig lehetett eszméleténél az ember,akit karóba húztak?óriási fájdalommal járhatott,de egyszerűen nem tudom elképzelni ezt.

szóval inkább az a kérdés,hogy meddig lehet egy ilyet bírni?

vagy volt az a júdásbölcső,amikor sokáig levegőbe lógatták az embert,és utána vezényszóra leengedték őket ami egy hegyes piramisra zuhant. nem is tudom elképzelni:O

de szerintem érdekes,és azt hiszem hogy örülhetünk annak,hogy a mostani problémák """"""""""""""""""""csak""""""""""""""""""""

a rák,és az aids


2011. szept. 16. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Uhh. durva volt, de szerintem elég hamar meghaltak. Gondolj bele, ha felnyomnak a végbeleden (vagy ahova épp érkezik) egy vastag karót és azonnal áthatol az egész létfontosságú szerveken, túl sokáig nem vergődhetett rajta. talán egy fél perc, míg átmegy, vagy annyi sem, mert sokkot kapott. Ha meg ráejtenek egy éles akármire, szerintem azonnali halál. Biztos nem bírták sokáig, gondolj bele egy-egy balesetbe, hogy eszméletüket vesztik az emberek, ha átszúrja ez vagy az. Nem is tudom. Minden esetre örülök, hogy nem abba a korba születtem.
2011. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
márpedig sokáig kibírja az ember, szomorú de ez az igazság
2011. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kár:-( azt akartam hinni, amit leírtam. Felfogni nem bírom az emberi kegyetlenséget.
2011. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát én sem.egyszerűen el sem tudom képzelni hogy nyíltan hogyan merészeltek ilyet tenni,mert az még ok,hogy vannak sorozatgyilkosok akik nem épek,de azért ez szerintem fel-fog-ha-tat-lan.
2011. szept. 16. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Rettegett Ivánról hallottál már? Annak is "elég jó" volt a fantáziája...
2011. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!