Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor kerül már Dávid Ibolya...

Mikor kerül már Dávid Ibolya a vádlottak padjára?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
majd ha terhes leszel
2010. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Már nem kell sokáig várnod, egy éven belül ott lesz a többiekkel együtt
2010. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Abban a pillanatban, ha a független magyar bíróság megállapít bármi olyan okot, hogy alapja van annak, hogy oda kerüljön. Tudod, az ártatlanság védelme, meg hasonló gyerekes csacsiságok:)
2010. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

18:04


Az ártatlanság véLelme és hogyhogy csak a Fideszes és MSZP-s politikusokat illet meg? Jobbikos politikusnál még sosem láttam hogy valaha felhoztad volna.

2010. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%

78

Jobbikos politikusoknál azért nem hoztam fel, mert akkor kerültek szóba az állítólagos ügyeik, amikor valaki habzó szájjal lámpavasra akart húzni valakit, aki ellen nem nyomoz az ügyészség, ellenpéldának. Bízok benne, hogy hosszú, kitartó munkával ilyen elemi dolgokat meg tudok értetni veletek, neveltem én már kezelhetetlenebb élőlényeket is:)

2010. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dávid Ibolya majd akkor kerül oda, ha a jobbik eltörli a mentelmi jogot és annak ellenére, hogy fidesz-mszp megszavazta a titkosítások szigorítását, fel fogja bontani és ki fog derülni minden! Na majd akkor!
2010. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%

76

Csak a játék kedvéért: ezek után minden mondvacsinált baromság miatt feljelenthetek képviselőket? És ők kötelesek lesznek eljönni a tárgyalásra?

2010. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Akkor ha nem a zsidok fogjak vezetni az orszagot
2010. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

mért ülne a vádlottak padján? mit csinált?

konkrét példákat mondjál ne azt h lopott, csalt, hazudott.

2010. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

18:12

Te magad mondtad, ÁLLÍTÓLAGOS ügyeik.


Egyébként a habzószájú lámpavasra húzás nem csak Jobbik szimpatizánsokra jellemző és közülük sem az összesre, hanem inkább egy hangosabb kisebbségre. Amúgy meg ha néhány fiatal kiakad, a képviselőiket már meg sem illeti a védelem?

2010. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!