Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Folyton cikiznek, miért?

Folyton cikiznek, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az osztályba a fiúk folyton cikiznek azért mer nem vagyok vékony. ( nem is az a nagyon duci de nem is vékony , inkább a kettő között ) Mindig ezzel basztatnak és nagyon elegem van. : ( A barátnőim már próbáltak segíteni , az osztályfőnök leszarja a dolgot , anyát meg nem keverem bele inkább xd . Nem tudom mit tegyek , ötlet ? Előre is köszi a válaszokat :)

13/L


2011. aug. 23. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

a) Fogyj le.

b) Verd ki a fogaikat.

c) Állj oda valamelyik elé, hatalmasat markolj a golyóiba, és kérd meg, hogy mondja a szemedbe hogy tehán vagy, ha meri, de ha szeretne még gyerekeket, akkor mostantól minden nap megdicsér a nádszálderekadért.

2011. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi a választ :D

igen itt igazából velem is van a baj mert nem tudom rávenni magam hogy fogyjak le :( mindig elhatározom és egy nagy nulla lesz belőle..

2011. aug. 23. 16:51
 3/12 kixy93 ***** válasza:
100%

Úristen első válaszoló.. te nem vagy ép :D


Figyu, mindenkit piszkálnak valamivel..Most éppen tégyed néztek ki és azért piszkálnak, mert husis vagy.Bárkit tudsz piszkálni, akit csak akarsz, mindenkin van olyan 'rész' amiből csúfot lehet űzni..Valakinek nagy az orra, valakinek kicsi a szeme és le 'kínaizzák' :D Szóval ez nem azért van, mert te kövér vagy..csak valamit találniuk kellett, amivel piszkálhatnak.Ha pedig vannak barátnőid és ők melletted állnak, akkor nem kell rájuk figyelni..A fiúk ilyen korban idióták..:/


..ha pedig téged is zavar a súlyod, akkor esetleg elkezdhetsz egy kicsit fogyózni. :) De ha te így érzed magad, akkor ne tedd! Hagyd rájuk, csak ezt tudom mondani..ha visszavágsz és azt látják rajtad, hogy ez idegesít téged, akkor csak azért is folytatják! Ne is figyelj oda rájuk! ;)

17/L

2011. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kixy93 ***** válasza:
* így érzed jól magad :)
2011. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kixy93 ***** válasza:
Fogyni elég nehéz..főleg ha tényleg csak pár kiló fölös van rajtad! Mozogj a barátnőiddel, vagy nézz a neten ilyen tornagyakorlatokat!:) Én is azzal és egy kis esténkénti kocogással fogytam le 3 kilót és így jobban is érzem magam!:)
2011. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a tartalmas választ :) engem is zavar a súlyom mindig próbálok fogyózni , kutyámmal is sétálunk órákat szinte minden nap és nem is eszek olyan sokat és nem megy le :(
2011. aug. 23. 17:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A lényeg hogy ne hízz!Ha tartod a súlyod (ha tényleg csak néhány kiló),2-3 év múlva bizony igazán csinos leszel!

A cikizés azért hat rád,mert foglalkoztat a dolog!Tudod hogy igazuk van!

Légy rámenősebb a srácokkal,most élik a kissé komolytalanabb korszakukat!A hölgyek elvileg minden tekintetben előbb érnek,ezt használd ki!:)

2011. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szia köszi a választ , megfogadom :)
2011. aug. 23. 18:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha le akarod szerelni őket (nem pár év múlva, amikor elnövöd a felesleged, hanem most), akkor a legjobb, amit tehetsz, hogy megkeresed az ő gyengepontjukat, és felhasználod ellenük. Aljas módszer, de működik.
2011. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
A pubertás korban így szokják kifejezni, ha valaki tetszik nekik.
2011. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!