Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cigány agresszió/bűnözés!?

Cigány agresszió/bűnözés!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintem egyszerűen felháborító ami ebben az országban folyik!

Nem tudom ,hogy ti ,hogy vagytok vele de nekem kezd nagyon elegem lenni a cigányokból...[előre leszögezem ,hogy tisztelet a kivételnek,de sajnos általánosítanom kell!]és nem érdekel ,hogy törlik a kérdést a modok ,ha úgy van...

Már az interneten sem látni mást ,minthogy a kis roma gyerekek kardal,pisztollyal pózolnak ,és "fenyegető" üzeneteket írkászolnak közösségi oldalakra..pl: [link]

Ha már a kicsik is ilyen agresszióra vannak nevelve mit várhatunk a jövő nemzedékétől? Az ilyen primitív, szinte írástudatlan emberek ,a mi adónkból élnek...az égvilágon semmit sem csinálnak..Persze, ha minket fenyegetnek/vernek

15en agyon egyet akkor persze semmi baj:D ,DE ha velük történik valami, akkor az már benne van a hírekben és jaj szegény romák így, szegény romák úgy-.-

Kicsit nevetséges ,hogy idáig el kellet jutnunk.. a magyar bűnözések/rablások 70%!! át ők követik el...hát semmi sem szent nekik?

Ahol én élek, az üres házakból a csaptelepet is kiszedik, a csempét és leszedik, a tapétát is le szagattják...

Ráadásul még úgy is betörnek ,hogy a tulajdonos a házban alszik, és az udvarról,az elő! csirkéket is elviszik!

A falunkban ezt a bandát lefülelték..hát persze ,hogy mind a kettő banda roma származású volt...

hát könyörgök emberek mi lesz így , a következő 50évben? lassan már kevesebben leszünk mint ők, és a kormány még mindig őket támogatja, had szaporodjanak...

a végén már ők fogják irányítani az országot...nemsokára már ők lesznek a rendőrség, a katonaság nagyobb % -a! aztán mi leszünk a kisebbség:D

És vajon ki mellé fog állni a cigány rendőr ha szakad a hurok?:)

Kicsit el kellene gondolkozni..amíg mi tartjuk el őket, szerintem addig kussban kéne lenniük és nem szítani a feszültséget..ha így haladunk kb adok 30évet az országnak, és az értelmiségiek 95%a máshol kezdi az életét:D

és lám üdv cigány demokratikus köztársaság:D

Magyar emberek!Mégis mit gondoltok erről?

Kevés iylen téma van, gondoltam megkérdezem a véleményeteket..

Nem vagyok rasszista ,de már kicsit teli a pohár...


2011. aug. 23. 00:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Csak sajnos, ez nem a jó megoldás ,hogy a ["felvilágosult"]fiatalok nagy többsége megy ki külföldre:(

Ezért kellenének a drasztikus lépések! De a témánkon kívül is eléggé nagy szarban vagyunk:( szóval szerintem eléggé veszett az ügy:/ amint elvégeztem az egyetemet én is a külföldet választom..

DE akkor is magyarok vagyunk, ez a hazánk...rossz ilyennek látni...

ui. nem hiszem ,hogy a fideszt olyan könnyű lenne kirobbantani..ezzel a 3/4es többséggel szinte diktatúrát csinálhatnak...

2011. aug. 23. 01:55
 12/19 anonim ***** válasza:
Cigányok nem fognak államot alapítani, képtelenek rá. Ha nagyobb %-ban lennének is a cigányok, nem lenne cigány elnökünk, mert alapjában véve ők egy vándor nép, képtelenek az államalapításra, gazdasági kerék létrehozására stb.
2011. aug. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%

Na akkor most én jövök elnézést kérek a helyesírási hibákért mert nagyon ideges vagyok és gyorrdan fogok írni na szóval szoombaton a tüzijátéknál voltunk elötte a nyugatinál kb 8an lehettünk és 2cigány!!hozzánk csapódott de értitek 8an 2ellen senki nem mert semmit csinálni jöttek velünk és mikor le akrtuk őket rázni kiszemelték a leggyengébb láncszemet és lefogtéáák nem vettük észre h nem jön mert siettünk aztán kerestük ellopták a pénzünket a piát és a teélefont fényképezőt mindent értitek ti ezt mért kell ilyet csinálni egy magyarnapo mit keres cigány?,? hm...? 16 éves vagyok és már nekem elegem van a cigányokbol pedig 5éve kezdtem rájöni miylen mocskok ezek 3szor ellopták a biciklim mindenemet elveazik és nagyon beképzeltek az iskolába sem mernek a tanárok rájuk szólni nem tudom mil lesz itt de elöttem kommentelők írták hogy várjuk ki a végét szerintem itt a vég ndem messze itt forradalom lesz ahogy nemrég megmondták a tvben az m1en megmondták itt azh lesz a jobbik volt az utolsó esélye magyarországnak sajnálom hogy így tönkre ment az ország ez már egy dögkút lett !!!

sok a cigánykevés a náci gyere vissza hitler bácsi

2011. aug. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az szart se old meg ha kimentek,kint sincs kolbászból a kerítés ott is vannak problémák

Össze kéne fogni a népnek megfelelő vezér(eke)t találni és mindenkinek biztosítani azt ami jár neki és ha kellazt tenni a kisebbséggel( aminek nagyobb része börtönben van)amit ők tesznek velünk hordákban járni beszólogatni is tb

2011. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Hát igaz, ezeket lennének a rendes megoldások..,DE amíg ilyen téren nem lesz változás, addig valljuk be a nagyobb döntésekben sem lesz nagyon...én is szeretem az országomat ,és büszke vagyok rá,hogy magyar vagyok..csak sajnos be kell vallani,ez így eléggé szar helyzet..külföldön még egy kukás![elnézést ha mást ezzel megbántok] is 2szer többet keres mint az átlag magyar fizetés...és erre jönne az ,h ott minden drágább?:D hát sajnos nem:D az országnak pénz kell, hogy kifizesse az adósságát..ezért minden minden drágább lesz... mondjuk érdekes,hogy belgiumnak 2szer ennyi tartozása van mint nekünk, és ők nem sírnak, hanem elvannak...

lassan már a "körszeretett" szlovákok is többet csinálnak, mint mi... ott falakkal választották el őket a városokban...igaz ez is etnikai kérdés...de hát na!

nekem egyenlőre annyi is elég lenne,hogy itthon megtanulják,kik az erősebbek, és kik tartják el őket...és ehhez képest pofáznának nekünk...

forradalom nem lesz, ahhoz valami nagyon súlyosnak kell történnie, vagy egy embernek elkezdenie ,ami eléggé nagy felelősség...

2011. aug. 23. 15:33
 16/19 anonim ***** válasza:

Van rendes megoldás. Az ún. Romániában a gárdisták kivonulnak, gumibottal garantálnak két hét kórházat a randalírozó cigányoknak, és onnantól fogva csodák csodája kétszer is meggondolja a pondrója, hogy pattogjon.


De hát Magyarországon, amíg ilyen impotens szarládák ülnek a parlamentben, ilyen sose lesz.

2011. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
A jobbik rendet fog tenni ez tény de én szerintem abból belháború lesz. De ha annak vége utána felvirágzik az ország. Csak újra kell szervezni mindent, önellátóra hogy ne függjünk a multi cégektől....
2011. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
csak amíg az emberek többségének nem nyílik fel a szeme[no meg a fidesz barátunk sem hiszem ,hogy hagyni fogja a 3/4ével ,hogy csak úgy elvegyék a hatalmukat.[inkább nevezném ezt amúgy diktatúrának]] addig nem fog a jobbik hatalomra jutni... pedig áldanám a napot... jó látni ,hogy mások is foglalkoznak a témával..remélem 2014ben mi leszünk a győztesek!:D
2011. aug. 27. 03:33
 19/19 anonim válasza:
Úgy látom előbb ismét futnunk kell egy fidesz kört, de már legalább az mszp és az összes xar alak ki lesz söpörve az eu parlamentből is. Csak javul egy idő után valami...
2014. jún. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!