Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cigány agresszió/bűnözés!?

Cigány agresszió/bűnözés!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintem egyszerűen felháborító ami ebben az országban folyik!

Nem tudom ,hogy ti ,hogy vagytok vele de nekem kezd nagyon elegem lenni a cigányokból...[előre leszögezem ,hogy tisztelet a kivételnek,de sajnos általánosítanom kell!]és nem érdekel ,hogy törlik a kérdést a modok ,ha úgy van...

Már az interneten sem látni mást ,minthogy a kis roma gyerekek kardal,pisztollyal pózolnak ,és "fenyegető" üzeneteket írkászolnak közösségi oldalakra..pl: [link]

Ha már a kicsik is ilyen agresszióra vannak nevelve mit várhatunk a jövő nemzedékétől? Az ilyen primitív, szinte írástudatlan emberek ,a mi adónkból élnek...az égvilágon semmit sem csinálnak..Persze, ha minket fenyegetnek/vernek

15en agyon egyet akkor persze semmi baj:D ,DE ha velük történik valami, akkor az már benne van a hírekben és jaj szegény romák így, szegény romák úgy-.-

Kicsit nevetséges ,hogy idáig el kellet jutnunk.. a magyar bűnözések/rablások 70%!! át ők követik el...hát semmi sem szent nekik?

Ahol én élek, az üres házakból a csaptelepet is kiszedik, a csempét és leszedik, a tapétát is le szagattják...

Ráadásul még úgy is betörnek ,hogy a tulajdonos a házban alszik, és az udvarról,az elő! csirkéket is elviszik!

A falunkban ezt a bandát lefülelték..hát persze ,hogy mind a kettő banda roma származású volt...

hát könyörgök emberek mi lesz így , a következő 50évben? lassan már kevesebben leszünk mint ők, és a kormány még mindig őket támogatja, had szaporodjanak...

a végén már ők fogják irányítani az országot...nemsokára már ők lesznek a rendőrség, a katonaság nagyobb % -a! aztán mi leszünk a kisebbség:D

És vajon ki mellé fog állni a cigány rendőr ha szakad a hurok?:)

Kicsit el kellene gondolkozni..amíg mi tartjuk el őket, szerintem addig kussban kéne lenniük és nem szítani a feszültséget..ha így haladunk kb adok 30évet az országnak, és az értelmiségiek 95%a máshol kezdi az életét:D

és lám üdv cigány demokratikus köztársaság:D

Magyar emberek!Mégis mit gondoltok erről?

Kevés iylen téma van, gondoltam megkérdezem a véleményeteket..

Nem vagyok rasszista ,de már kicsit teli a pohár...


2011. aug. 23. 00:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
...várd ki a végét...
2011. aug. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Manesz ***** válasza:
100%
én mondom, engem kéne itt hatalomra juttatni a fletó meg vityó helyett, és a cigányok ellen olyan kötelező éhbérmunka diktatúrát vezetnék be, amúgy nem börtönbe kéne őket küldeni 2 évre nyaralni hanem lelőni, ja nem a lőszer drága, rozsdás kés is jó lesz:D
2011. aug. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hát sajnos, amíg nem teszünk drasztikus lépéseket , addig nem lesz semmi változás...nem vagyok valami nagy szélső jobboldali ,de ha már az mszp, és a fidesz is kapott hatalmat , akkor 2014-ben a jobbiknak is adhatnánk egy esélyt..D
2011. aug. 23. 00:23
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Most épp az fog megszűnni, hogy a mi adónkból élnek, és nem csinálnak semmit. 3 hónapig jár a munkanélküli, és jövőre csak akkor kapnak segélyt, ha idén legalább 30 napnyi 8 órás munkaviszonyt fel tudnak mutatni. Szerintem várd ki a végét.
2011. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%

"menny vissza.. és tanulj meg írni"


EPIC.

2011. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom őket!Ma jövök haza buszon,felszáll 9-kor egy cigánylány,pár hetes,max 1 hónapos gyerekkel+1 fiúval+egy lánnyal.Mivel nem adták át neki a helyet,elkezdi mondani,hogy a sok bunkója miért nem adja át a helyet!Az meg se fordult a fejébe,hogy észre se vették,vagy ha igen,más munka után jön haza este 9-kor,és nem szórakozni volt,vagy megy.Undorítóak,ocsmányak,állandóan csak az ő pofájukat lehet hallani.Nem tudom mi lenne a megoldás.
2011. aug. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért 17 évesen (de lehet 12 volt csak többnek néz ki) vegyen már vissza az arcából.Rühellem őket.
2011. aug. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Néha jó látni, hogy vannak, akik látják a tényleges problémát. A helyzet az, hogy ez az ország úgy tönkre van k*rva, hogy itt a büdös életben (vagy az elkövetkezendő 20 évben) normális ember nem tud/nem fog tudni megélni.

Szeretem a hazámat, mert magyar vagyok, de alig várom, hogy befejezzem az egyetemet és kiköltözzek külföldre. Mindegy hova, csak el innen.

A jobbikot kellett volna megválasztani. Nem itt lennénk. Jobb lenne.

2011. aug. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
mindenhol így viselkednek, és mindenhol utálják őket, egy valamit tehetünk, 2014-ben a jobbikra szavazunk
2011. aug. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

ezért megyek külföldre

14L

2011. aug. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!