Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy szinte minden 14 éves volt már részeg, majdnem mind dohányzik és a kiskorú bűnözés is napi téma a tv-be, újságba?

Figyelt kérdés

részegség:Addig ne is csodálkozzon senki, hogy ennyit isznak a fiatalok, amig egy szórakozóhelyen úgy hirdetnek meg egy bulit, hogy mílyen italakció van épp, és amíg nem veszik komolyan a "18 éven aluliakat szeszesitallal nem szolgálunk ki" című kiírást.

kiskorú bűnözés:Mivel a tv tele van gyilkolásos, lövöldözős, erőszakkal teli sorozatokkal, filmekkel egész nap, addig szerintem az ilyen esetek csak szaporodnak.

Mi a véleményetek erről?


2010. dec. 5. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én 15 éves vagyok és nem részegedtem még le egyszer sem.Ittam már alkoholt de kis mértékben.Cigit kipróbáltam mert érdekelt.Nem járok bulizni mert ez nem az én műfajom.

Nincsenek barátaim lehet hogy pont ezért mert én nem megyek velük sehova. :) De nem baj.És sajnos nálam 3-4 évvel fiatalabb kis csajokat,srácokat látok hétvégenként a ház mögött s.gg részegen cigivel a szájukba.

2010. dec. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

én sem értem mi a jó abban hogy 14 évesen már részeg vagy..... most ez a divat hhogy minden péntek-szombaton elmész valahova és éjjel 2-3 kor bebaszva tántorogsz haza

de ezt kb addig ameddig 17 éves korában fel nem dobja a talpát aztán a szülei meg sírnak hogy hogy b.szhatták el ennyire azt a kölyköt...

2010. dec. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
én is ittam már alkoholt én is 15 éves vagyok de sohasem addig iszom ameddig már járni se tudok és hányok mindenfelé
2010. dec. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is első osztályos voltam a gimnáziumban, amikor először berúgtam (osztálykirándulás) és én is jártam szórakozni 18 éves korom előtt. Ennek ellenére két diplomám van és mérnökként dolgozok. Hozzáteszem, hogy én azért a mai fiatalság egy részével ellentétben mindig tudtam, hogy hol a határ és meg se fordult a fejemben sosem olyan, hogy például poénból lopjak egy üzletből vagy a hecc kedvéért beszóljak vadidegeneknek, illetve, hogy szétverjek egy buszmegállót, hogy mindenki lássa, hogy ki a fasza gyerek. De attól, hogy valaki néha-néha iszogat egyet, attól még nem biztos, hogy rossz ember lesz belőle.
2010. dec. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy a társadalom "szüli" a saját szemetét. Jó sokáig így lesz ez még, aztán egyszer majd jön egy durva és kemény fordulat, ami megváltoztatja a világot. Csak azt én már nem hiszem, hogy megélem :( .
2010. dec. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én nemsokára leszek 15, és még soha nem ittam alkoholt, meg a dohányt sem probáltam ki soha, de az igazat megvalva, nem is szeretném! :)
2010. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig pár nap múlva 20 éves leszek, még soha nem voltam részeg nem dohányzom és bulizni sem járok....kíváncsi vagyok az ilyen 14 éves emberkékre hogy mi lesz velük 20 évesen....ők most "röhögnek rajtam: ajj mekkora szánalmas vagy otthon ülsz" de majd később mindezt megtehetem én:

-ajj mekkora szánalmas vagy májbetegség, memóriazavar stb. stb. XDXD

2010. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az nevet aki a végén nevet:) igazad van
2010. dec. 5. 11:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Én sem ittam még soha, és nem is tervezem.

Olyanok a körülményeim hogy nincs rá indíttatásom, jobb szeretek tudatomnál lenni.

"Jó" társaságom van, inkább beszélgetünk a Sapir-Whorf hipotézisről, a FreeNet-ről, vagy akármiről, minthogy kinyírjuk az agyunkat unalmunkban/heccből 16 évesen.

16F


UI.: Nem csak a TV van tele vérrel-g*civel, a világhálózat is! Ha a tévé nem adna ilyen szemetet (ami lehetetlen), a "fiatalok" akkor is megtalálnák, néznék, és terjesztenék a mocskot a hálózaton.

2010. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Képzeljétek el, ha a sok dohányos 20 éves korára olyan büdös lenne( a szája), hogy sok lány csak akkor randizna, ha nem dohányoztál rendszeresen. És akkor lehet választani a sok sunából :)

Amúgy én még nem voltam részeg és remélem minden NEHÉZ dohányos tizenéves majd kínhalálban pusztul el.

16/F

2010. dec. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!