Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mely kerületekben magas a...

Mely kerületekben magas a bűnözés?

Figyelt kérdés
Mely kerületekeben nagy az esély, hogy megprobálnak kirabolni, megverni csak úgy? Nyolcker-en kívűl?
2010. febr. 4. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__magyarorszag__572418-c..


csepel nem lehet vmi jó

bár nem tom h az kerültnek számít e nem v.ok pesti

2010. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Már a falnak megyek ettől a kib@szott nyóckerezéstől. 19 éve lakomm itt, nem vagyok cigány de érdekes módon egyszer sem akartak éjjel megtámadni, kirabolni vagy megerőszakolni, pedig lány vagyok és gyakran jártam haza éjjel is egyedül, hol buli, hol munka miatt. Minden kerületben van olyan rész, ahová jobb ha éjszaka nem teszed be a lábad, például a Népszínház utcától a Corvin mozi magasságáig, az a szűk utcás negyed elég para, de akkor már mondhatnám a 9. kerben a Mester utcát és környékét, az árpád hídi aluljárót éjjel,de akár nappal is, a Keleti környéke és az ameletti részen olyan magas a cigányok aránya, hogy csak na, nappal se megyek arra nyugodt érzéssel. De Kőbánya-Kispesten is olyan fazonok vannak napközben, hogy az durva és még sorolhatnám.
2010. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

8ker eléggé gáz. de nem mind1 melyik területéről beszélünk.

práter utca, klinikák, ezek a gázosabb helyek.

de pl a stadionok metróállomás is a 8ckerben van, az pl elég normális.


attól ,h téged előző még nem támadtak meg, még nem jelenti azt, hogy nem gázos.

2010. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Jó, akkor mondom úgy, hogy tény és való, hogy errefelé nem történnek ilyne dolgok. Bocs, de ezt már hadd tudjam jobban, mi gázos errefelé... :)
2010. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

tény és való. ne röhögtess már. fizetnek azért, h ezt mondjad vagy mi?

8kerben laktam amúgy. nem a rózsadombról írok.


miért alapozzak a te egyedüli véleményedre, mikor vele dzsemben ott van egy halom ellenvélemény?

írd ki kérdésnek, hogy a 8ker mennyire veszélyes és kérd, h csak azok írjanak akik ott élnek ,arra mászkálnak.

2010. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

a blaha lujza tér is a nyolcker zárójelesen: ott nagyon sok a verekedés és a késelős cigány. pl. a 12éves p*cs cigány is ott "élt" emlékezzünk csak!

én a hétkerben lakom ugyan, de ha elnézek a nyolckerbe a cigányok kint állnak az utcán és bámulnak amikor kocsival elmész előttük, nem jó érzés!


Csepel egy kerület igen :) és az is elég durva környék, mondjuk szerintem a 7 is az, minden nap van valami különös zaj!

Mellesleg a keleti is a nyolcadik kerülethez tartozik ;) de aki ott él ezt hogy hogy nem tudja? :O

2010. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen a Mester utca környéke az szar! + Illatos úti lakótelep
2010. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mester utca!!!! Ott voltam múltkor. Hát... Nagyon fostam, majdnem verekedés lett a buszon, amit szintén egy roma nő kezdett. Csepel, de én 22. kerületben lakom, néha még itt is nagyon félek a környékünkön rengeteg a cigány, meg az érdekes ember, mindig utánam fordulnak :S
2010. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

"Minden kerületben van olyan rész, ahová jobb ha éjszaka nem teszed be a lábad"


Hűvösvölgyben nincs ilyen rész.

2010. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
hát én a 15 kerületben lakom ott álandóan bunyó vn egyépként 7kerületben sok a verekedés és a 4kerületben
2010. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!