Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem lépünk már valamit...

Miért nem lépünk már valamit a "nemlétező" cigány bűnözés ellen?

Figyelt kérdés

Emiatt a cikk miatt tettem fel a kérdést: [link]

És tudnák még pár videót is linkelni, ráadásul ahol lakok az kész cigánytelep, szóval én nem csak a "fotelből dumálok".

Mért nem lépünk már valamit ezek ellen az állatok ellen? Kezdhetnénk mondjuk azzal, hogy a Jobbikot kerítjük hatalomra, azok biztos tennének ellene. Valahol olvastam is hogy a hozzászólónak (egyetemista) van egy cigány osztálytársa, és csak azért kap havi 60ezres segélyt, mert cigány. A magyar meg nem kap semmit, mert őt nem kell "felzárkóztatni".


Szóval kérdem én, ha az ország 80-90%-a ezzel egyet ért, mért nem teszünk semmit? Következménye nem lenne, hisz a linkel oldalon is le van írva, hogy nem egy ország telepeket hozott létre és ott magasabb a rendőrök száma, és az unió még sem szól bele.


2011. júl. 10. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi egy liberális nemzet vagyunk, és előszeretettel adunk mindenkinek a földünkből és pénzünkből. Nem tudtad?
2011. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Egy egyetem azért nem úgy működik, hogy te cigány vagy kapsz, te nem, nem kapsz... :) A rászoruló fehérek is ugyanúgy kapnak támogatást!!

Ezzel persze isten ments, hogy bárkit is védjek, csak egy megjegyzés :)

2011. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennek politikai témakörben lenne a helye.

Amúgy meg akkor nem lenne megvehető szavazat, és elbuknák a választást a nagy pártok.

2011. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyre inkább hiszem azt, hogy valakik tönkre akarják tenni az országot. Eladtunk már mindent, a cigány a nyakunkra nő (Ózd közelében lakom, és szerintem csak az nem gyűlöli őket teljes szívéből aki nem köztük él). Aki látja az ország helyzetét annak az az első gondolata hogy minél előbb meneküljön innen, mert tenni már nem lehet mit, pedig szerintem csak kellene egy jó ötlet és összefognia mindenkinek.
2011. júl. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!