Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csajok az alábbi helyzetekben...

Csajok az alábbi helyzetekben hogyan szoktatok viselkedni? És mit ésszerű mondani, tenni?

Figyelt kérdés

a.) érzed, hogy a barátod titkolózik előtted, és látod hogy fura veled, de nem mondja el mi baja


b.)nagyon féltékeny vagy rá mondjuk ok nélkül


c.)és OKKAL!


d.) régen megbántott Téged valamivel és a mai napig eszedbe jut és fáj, ezért picit félsz bízni benne.


e.) adott egy program pl. egy futball meccs tegyük fel focizik a pasid, és a meccsen kint van pár csapattársának a barátnője és lenézően néznek rád, és halkan teszik rád a megjegyzéseket, mert jóban vannak a pasid exnőjével, te viszont ellenszenves vagy, és neked ezek a megnyilvánulások bántóak.


2011. aug. 21. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezekben a szitukban és minden másikban is, úgy viselkedek, ahogy a szívem diktálja. :) Tuti tipp! ;)

23N

2011. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

a) A párom olyan, hogy adott helyen, és időben, amikor baja van, tuti nem fogja elmondani. Hiába akarom tudni. Várok.

b) Elmondom neki az aggodalmam, és megbeszéljük, általában egy kisebb veszekedés keretében.

c) Szintén elmondom neki mi a probléma, kitalálom nekem mi lenne a megfelelő, elmondom neki, megoldjuk valahogy közösen.

d) Néha SAJNOS felemlegetem, ha nagyon dühös vagyok rá, de utána igyekszem bocsánatot kérni.

e) Nem megyek meccsre többet. Minek amúgy is? Utálom a focit. ( Régen én is kijártam meccseire, de meguntam. )

2011. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy hogy lenne ésszerű? Én a szerelmemmel kb SOHA nem tudok ésszerűen dönteni hirtelen helyzetekben. Együtt próbálkozunk.
2011. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
utolsó a baj az hogy én szeretnék kimenni, de alapból kevés az önbizalmam és szarul esik ha leszólnak, pedig sokak szerint szép és csinos vagyok, és van saját egyéniségem.
2011. aug. 21. 20:05
 5/12 A kérdező kommentje:

meg a kevés önbizalom miatt ugyérzem bárki elvehetné a pasimat tőlem, és nem tudnám megtartani és ha baja van egyből arra gondolok hogy biztos NEM SZERET VAGY MEGCSALT, CSAK NEM VALLJA BE.

És mindenre féltékeny vagyok:((

2011. aug. 21. 20:06
 6/12 A kérdező kommentje:

a minap végre letörölték egy régi társkereső oldalról, erre a fejéhez vágtam hogy tuti nem törölték csak megváltoztatta az adatait akkorát nézett...látjátok beteges vagyok:(

pedig nem lett volna értelme hogy megváltoztassa...nemis logikus

2011. aug. 21. 20:07
 7/12 anonim ***** válasza:

a, békén hagyom és megvárom amíg elmondja magától. Kivéve ha valami baj van vagy probléma amiről jogon van tudni, érintett vagyok benne

b, sosem tennék ilyet, nem látom értelmét. Hacsak nem arra hajtok hogy elhagyjon mert megunja.

c, nem féltékenykedek, hanem megmondom neki, és ha nem hajlandó megoldani és megbeszélni akkor elválnak útjaink.

d, eleve mindig készülök az esetleges lehetőségekre, ami nem azt jelenti hogy nem bízok benne, ilyen az alaptermészetem. Ha megbocsájatottam neki akkor el van felejtve, ha nem akkor inkább nem maradok vele.

e, Ha nem adtam okot arra hogy bajuk legyen velem, akkor nem foglalkozuk velük, nem izgatom magam. Ha akarok, elmegyek a meccsre, ha nem akarok, akkor nem. Köszönök nekik ha imesjük egymást és ennyi.

Tudom sablonosan hangzanak de tényleg hasznos megoldások ezek.

2011. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? és mióta vagytok együtt? Jelenleg együtt érzek veled mert velem úgyan ez van. 20 Nő vagyok több évig szeretem egy fiút aki sokszor bántott és alázott meg, azóta nincsen semmi önbizalmam emiatt kezd a mostani kapcsolatom is befucsolni már (lassan 1éves kapcsolat). Folyton féltékeny vagyok, nem tudom elhini neki én kellek, hogy nem csal meg, hogy nem talál jobbat és szebbet és mivel magamba nem bízok benne se..én már gondoltam rá elmegyek szakemberhez mert így sose leszek képes kialakítani rendes párkapcsolatot. Probálkoztam azzal, hogy vettem új ruhákat, új hajszín, fodrász, leadtam párkilót, sok srác dicsér..de valahogy mégsem bízom magamba és ezálltal barátomban se aki ezt egyre nehezebben viseli. Ha már tudom nővel bezsél msnen vagy facebookon ideges leszek és feszült többször elakrtam hagyni hofy akkor legább nyugalmam lesz és nem kell agodnom meg csal..ezzel pont azt értem el, hogy márő is kezd besokalni ettől a kapcsolattol..ezt csak azért írtam le, hogy ne jérj így mint én..szakember és barátok segítségét kérd és probálj normalizálódni...
2011. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

a, én addig nem nyugszom, amíg nem mondja el, mivel olyan típus, aki soha nem szokott titkolózni, így ha ezt tenné, ott valami nagy baj lenne

b, nekem is volt ilyen korszakom, néha most is rám tör, de ezerszer átbeszéltünk mindent, ami sokat segített. először azt hittem, hogy egyedül le tudom győzni ezt az érzést, de nem ment, (csak nem akartam ezekkel a dolgokkal idegesíteni, mert tudtam, hogy hülyeség), aztán inkább mégis vele beszéltem meg, és akármi probléma akárhányszor eszembe jutott mondta, hogy mindig szóljak neki, akkor is ha már sokszor beszéltünk róla, mert szívesen megnyugtat akárhányszor (és tényleg így is volt mindig), és egy ideje már elmúlt kb teljesen... szóval beszéljétek meg szerintem!

c, ha okom van rá, azt nem tartanám magamban, nem is tudnám mert szétvetne a düh :D hát attól függ milyen szinten van rá okom... de biztos, hogy várnak valamilyen magyarázatot, aztán ha félrebeszél meg tagadja akkor nagyon mérges lennék rá... ha őszinte akkor apróságokon túl lehet lépni

d, sajnos ez olyan helyzet, amin csak az idő segít, szerintem sokat nem tehetsz ellene, ...persze biztosan segít ha át tudod beszélni a barátaiddal, akár egy pszichológussal vagy bármi, de mindhiába, az emléke úgyis megmarad... csak ahogy telik az idő, lehet hogy csak éveken belül, de egyszer úgyis elmúlik és rájössz hogy ez nem oylan fontos és nem fog már zvarni...

ha viszont éltre szóló megbántásról van szó, akkor nincs mellette a helyed!

e, nem érdekelne... kik ők nekem? talán ha sokáig így lenne a helyzet, és egyébként is egy társaságban kéne velük lennem pl bulik vagy összejövetelek alkalmával akkor megkérdezném őket hogy mi bajuk van velem... ettől úgyis eszmélnek egy kicsit...

bár első lépésként próbálnám megkedveltetni magam velük...de nem mindenáron.

2011. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek.

5hónapja járunk én 18vagyok ő20.

Utolsó esetleg ha gondolod levelezhetnénk...hogy tábeszéjük a bajainkat vagy akár leirjuk kivel mi történt aznap, például van-e probléma vagy amit nem tudunk egyedül megoldani, és pl kikérjük 1mást tanácsát:)

Mit szolsz?:)

ha gondolod itt a cimeme: angyallany18@citromail.hu

2011. aug. 21. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!