Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Manapság miért a pálcikaalkatú...

Manapság miért a pálcikaalkatú nők lettek a divatosak?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért ez a menő manapság, ezzel egyrészt még az átlagos kinézetű nőknek is sokszor negatív érzelmeket okoznak, másrészt teljesen átmossák az emberek agyát ezzel. Mire jó ez?
2011. aug. 6. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy én hülye vagyok, de nem látok olyan óriási külömbséget a két felvétel lányai között.:D Jó, talán a másodiknak vastagabb a combja, karja, de mivel gyönyörű karcsú, nekem ő is vékony.


Szerintem azért lettek a pálcikaalkatú nők divatosak, mert jobban mutatnak képen, tv-ben. (Vagy hát lehet, hogy ez a benyomás is az agymosásnak köszönhető.. Habár ott is, ha valakinek olyan vastag a combja, mint a bokája, akkor sírok.) Élőben szerintem mindenki jobban díjazza, ha van mit fogni a párján, vagy legaláb nem zörögnek a csontjai.

2011. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
16:11 vékony vagyok, mégsem zörögnek a csontjaim. Erősebb vagyok, mint egy kövér (mert általában azt hiszik, h mert kövérek, több izom is van rajtuk, rajtam meg kevesebb), és még egy pasi sem mondta, h fúj de ronda, h vékony combom van, vagy nem lóg vmim
2011. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:14


És az erőd mellé párosul-e elegendő intelligencia? :)

2011. aug. 6. 16:18
 44/62 anonim ***** válasza:
igen, határozottan
2011. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 A kérdező kommentje:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:19



Empátia, szerénység, odaadás? :)

2011. aug. 6. 16:22
 46/62 anonim ***** válasza:
89%
Igen, bár kétlem, h ennek bármi köze is lenne a külsőhöz:)
2011. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
100%

68%-os, nem tudom miért kell ilyen betegesen védekezned. Én egy rossz szót nem mondtam a vékonyakra, hiszen azt mondtam a felvételen szereplő nők is mind vékonyak számomra. Erre te: "Vékony vagyok, és nekem sem zörögnek ám a csontjaim". - Hát köszönjük.. Arról végképp egy szót nem mondtam, hogy azért nem keltenek vágyakat bennem a ropi nők, mert biztos gyengék..

Örülj magadnak, a világ másik fele a te lábaid előtt hever!

2011. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
0%
16:31 Azt csak azért írtam, mert előszeretettel mondjátok minden vékonyra ugyanezt, ennyierővel mi is mondhatnák akármilyen marhaságot a kövérekre pl. hogy remeg a föld mikor mennek. Mindkettő baromság, ti mégis ezzel jöttök mindig, gondolom mert nincs több érvetek
2011. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
16:37, jajj, de egyszerű lélek vagy...
2011. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:

68 %-os miről is vitatkozunk most? :D


Mert én a magam részéről arról, hogy ha egy nő normál testalkatú, akkor azt mondják rá, hogy túlsúlyos, ha meg van rajta mondjuk 10 % fölösleg, akkor meg hájas disznó, legalábbis a jelenlegi társadalmi berendezkedés szerint.


És ez bizony baromi sok kárt okoz. Szorongást, félelmet, boldogtalanságot.

2011. aug. 6. 16:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!