Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Manapság miért a pálcikaalkatú...

Manapság miért a pálcikaalkatú nők lettek a divatosak?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért ez a menő manapság, ezzel egyrészt még az átlagos kinézetű nőknek is sokszor negatív érzelmeket okoznak, másrészt teljesen átmossák az emberek agyát ezzel. Mire jó ez?
2011. aug. 6. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
45%

Én pl. 170 cm vagyok és 50-54 kiló között ingázok. Ha külföldön vagyok 2-3 hónapig, sikerül felkúsznom 54-re, de ha hazamegyek 2 hét alatt le is adok 4-et. Ez van, adottság és odafigyelés kérdése az alkat. Én teljesen jól érzem magam így, ha divat, ha nem.

20L

2011. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
81%

Mert a modellek mozgó vállfaként szolgálnak a kifutón. A ruhaköltemények egyszerűen jobban mutatnak az ilyen alkatú vállfákon.

Hogy kicsit megvédjem az elsőt, a sporttól nem elsősorban gebe lesz az ember, hanem csökkennek az önértékelési gondjai, kevésbé érdekli őt az ilyen hülyeség.

Lehet hogy a férfiak agymosottak, mégis sokkal kisebb jelentőséget tulajdonítanak a dolognak, mint a nők. Sőt a legtöbb férfi számára vonzóbb az enyhén gömbölydedebb nő, mint az enyhén gebe.

2011. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
52%

Ember, ha férfi vagy, akkor meg mi értelme van ennek a kérdésnek????????????

Neked tetszik, aki tetszik, miért kell a saját véleményedet ráeröltetni másra?

És aki természetesen vékony testalkatu, vagy kövérebb, az ássa el magát?

Látom, te is nagyon unatkozol..

2011. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:
Na, utolsó, pont erről a stílusról beszéltem.
2011. aug. 6. 14:08
 25/62 anonim ***** válasza:
73%
Hogy divatosak, azt nem mondanám. Egyes körökben lehet, de általánosan nem sok férfiank tetszik a pálcika testalkatú nő. Az egészségesen vékony, és a normál testalkatú lányok tetszenek mindenkinek. Persze akadnak kivételek.
2011. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
51%
Tudjátok mit figyeljetek még meg? A legtöbb 170/50-es lány, aki azt mondja, hogy nem zörögnek a csontjai , az nem izmos-vékony, hanem löttyedt-zsíros. lóg az a pici segge is. és ez ugye azért van, mert nem a sport miatt vékonyak, hanem mert alig esznek és ugye a zsír térfogata nagyobb, súlya könnyebb az izomnál.
2011. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
Szerintem a linkelt csajnak tökéletes alakja van és nem túl vékony. Szerinted mi lenne ideális ha nem az?
2011. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:
2011. aug. 6. 14:40
 29/62 anonim ***** válasza:
0%
Ez is gyönyörű nő de egy vékonyabb csaj sokkal szebb az ilyeneknél. Annyi jó egy ilyen nőben hogy nagy a melle meg a segge és van mit bámulni. Egy vékony csaj sokkal nőiesebb olyan szempontból hogy nem veszi át a férfi főnök szerepét...
2011. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 A kérdező kommentje:
A férfifőnök szerepét? Ember ébresztő. :D A kettőnek pont 0 köze van egymáshoz.
2011. aug. 6. 14:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!