Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Manapság miért a pálcikaalkatú...

Manapság miért a pálcikaalkatú nők lettek a divatosak?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért ez a menő manapság, ezzel egyrészt még az átlagos kinézetű nőknek is sokszor negatív érzelmeket okoznak, másrészt teljesen átmossák az emberek agyát ezzel. Mire jó ez?
2011. aug. 6. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
38%

Miért, az jobb, ha valaki 200 kilós?

Kezdj el sportolni, ha önértékelési problémáid vannak.

2011. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
94%
Miért foglalkozol a hülye divattal?
2011. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek önértékelés problémáim, miért lennének? :)


Pusztán feltettem a kérdést, hogy miért számít vonzónak mondjuk egy 175 cm-es és emellé 50 kg-os nő.

2011. aug. 6. 13:46
 4/62 anonim ***** válasza:
30%
Mert a vékony lányok sokkal jobban néznek ki, több embernek bejön. Ennyi
2011. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vagyok kövér. De azokat az anorexiás alkatú nők nekem sem tetszenek! De nem szidom meg senki testsúlyát vagy annak a hiányát mert aki nagyon gebe nem biztos,hogy önszántából az. És úgy gondolom mindenkinek megvan a párja a kövérnek is meg a vékonynak is. Ha azért írtad mert teltebb vagy nyugi te is találsz párt ha meg van már ne rágódj ezen a témán meg amúgy se:))
2011. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
90%
Én nem azért vagyok vékony, mert az akarok lenni, egyszeráen csak nem tudok hízni, de ha már így alakult, akkor örülök neki, h sok pasinak bejön ez
2011. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
95%

Elsőnek üzenem, hogy ez nem csak sportolás, hanem alkat kérdése! Rajtam alig van felesleg (annyi, amennyi a pálcika lányokon is akad), de erősebb a csontozatom és vannak izmai, tehát én akármennyit fogyóznék, sportolnék, sose lennék az ideálnak megfelelő.

Én se értem miért ez a divat...

17/L

2011. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
82%

Első: szerinted csak anorexiás és 200 kilós nők vannak? o.O


Kérdező: me' ezt látják a kifutókon, ilyenek a modellek. Azok meg azé', me' az összes divattervező meleg, és ezekben a zizékben nincs egy szem nőiesség sem.

Nem véletlen, hogy az anorexiásoknak sokszor önértékelési gondjaikat a nőiességük okozza. Vagy az apjuk molesztálta őket, vagy valami, a lényeg, hogy nem is akarnak felnőtt nőnek látszani.


Aki meg meggondolja magát, hogy hohó, mégis nő, az rakat be a deszka mellkasára szillikontőgyet.


Mások meg még adják is alájuk a lovat, mert soha nem volt olyan könnyű meggazdagodni, mint most: átcsomagolják a C-vitamint, ráírják, hogy fogyaszt, -20kg hetente, sok ökör megveszi, beveszi, nem fogy le. Veszi a következő "csodaszert".


A kapitalizmus diadala, ezt lehet eladni drágán, tehát erre van kereslet.

2011. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj, hogy vannak a vékonyak, a normális alkatúak, és azok, akiken van 5 kg felesleg, meg persze a több felesleggel rendelkezők, de ha valaki feltesz egy ilyen kérdést nem a 3.-ra gondolnak, hanem a 200 kg-s nőkre...
2011. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
93%
nekem a normál alkatú lányok jönnek be,úgy mint a fiúk többségének. Nem anoreksziás,és nem is kövér.
2011. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!