Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Manapság miért a pálcikaalkatú...

Manapság miért a pálcikaalkatú nők lettek a divatosak?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért ez a menő manapság, ezzel egyrészt még az átlagos kinézetű nőknek is sokszor negatív érzelmeket okoznak, másrészt teljesen átmossák az emberek agyát ezzel. Mire jó ez?
2011. aug. 6. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
87%

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:49


Naná!

Akin van 5 kg felesleg, az már legalább 15 kilóval több, mint a torkunkon leerőszakolt szépségideál, és kb. úgy is bánnak vele, mint a 200 kg-os tehenekkel.

Foggyá le, hogy nézel ki, zsírdisznó, stb...

Vagy: ha egy celeb meghaladja a bűvös 40 kg-ot, már oltják a "női magazinok", hogy milyen igénytelenül néz ki, mi történt vele, oda a karriere, lóg a hasa, stb.

2011. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
40%

Az a baj, hogy vannak a vékonyak, a normális alkatúak, és azok, akiken van 5 kg felesleg, meg persze a több felesleggel rendelkezők, de ha valaki feltesz egy ilyen kérdést nem a 3.-ra gondolnak, hanem a 200 kg-s nőkre..."


Nem az a baj, hogy van rajta néhány plusz kiló,hanem az, hgy elégedetlen magával.. ahelyett, hogy sportolna és ezáltal kihozn magából a legtöbbet, inkább egész életében arra keresi a választ, hgy miért ezek meg azok a nők a divatosak.

2011. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:54


Nem éppen. A probléma az, hogy akin van mondjuk 5 vagy 10 kg felesleg, azt már rögtön kövérnek titulálják. És az agymosott férfiak sokasága szinte tudomást sem vesz róla.

2011. aug. 6. 13:56
 14/62 anonim ***** válasza:
22%
Csak akkor volt divat a kövérség amikor mindenki éhezett, mert ritka volt. A vékony lányok sokkal formásabbak nem takarja őket hatalmas zsírréteg.
2011. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
77%

175 cm-hez szerintem is egy kicsit kevés az 50 kg, 55-57 már jobb volna.

Gondolom, elsősorban a divatbemutatókon sétálgató modellekre gondolsz, akik szerintem is rettentően soványak, szinte már anorexiás a kinézetük, ők inkább a 40 kg-hoz lehetnek közelebb. Ez az, amit képtelen vagyok megérteni még a már 29 éves fejemmel is, hogy miért az ilyen alkatot kell a divatbemutatókon idealizálni, mikor ez már ugyanúgy egészségtelen, mint a kövérség.

Nekem a normál alkatú lányok tetszenek, akiknek nem "zörög a csontjuk" és nem látszik ki a bordájuk, ugyanakkor nincsenek elhízva.

2011. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
65%

"Nem éppen. A probléma az, hogy akin van mondjuk 5 vagy 10 kg felesleg, azt már rögtön kövérnek titulálják. És az agymosott férfiak sokasága szinte tudomást sem vesz róla."


Épp ezért kezdj el sportolni, és hozd ki magadból a legtöbbet. Azzal, hogy napi 30szor kiirod ezt a kérdést, jobb lesz a helyzet?

Mindig is tudtuk, hogy a férfiaknak fontos a külső, és nem az agyukkal gondolkodnak(tiszt.a kivételnek). Tetszik, nem tetszik, de ez van. Nem tudsz mit csinálni.

2011. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:59


Nem csak.


Pl. az ilyen nőkre is:


http://www.youtube.com/watch?v=vKR9k6YvTjI


Ez már nekem túl vékony.

2011. aug. 6. 14:00
 18/62 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:59


Sajnos, most nagyon mellélőttél, mert én magam is férfi vagyok. :)

2011. aug. 6. 14:01
 19/62 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyne, akin van 5 kiló felesleg, bele fog pusztulni!!! Fogyjon le, de sürgősen top-modell alakra! Az már lényegtelen, ha gyógyszer miatt, betegség miatt egyéb dolog miatt van rajta az 5 kiló, akkor is egyenlőként fogják kezelni a 200 kilósokkal. Nem azt írtam, hogy meg se próbálja, meg csak másokon nyavalyogjon, de ha egyszer valaki feltett egy kérdést, akkor mért csak ez a 2 véglet létezik, hogy zsírdisznó, meg vékony??? Meg már rögtön kell itt oltogatni a kérdezőt, hogy ne ezen rágódjon, hanem menjen el futni... Nem tudhatjátok, hogy hogy néz ki. A cimlapokon meg 'néha' tényleg olyan nők vannak, hogy a hasa befelé domborul. És aztán meg rámondják, hogy mert ő nőies. Hagyjuk már, a nőiesség nem ezen múlik. Sokkal nőiesebb az, akinek van melle, van feneke, van combja, és nem csak egy ropi. (És ropi alatt nem a normál alkatúakat értem, mert amennyi ember, annyi súly, és annyi kinézet)
2011. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ezzel a ba.romsággal foglalkozni?

A férfiak a normál testalkatot szeretik,

azok akik nem annyira vékonyak, de van rajtuk hús vagy akik nőiesen izmosak. ezeket szeretik.

Az idomokat, a popsit, combot, és mellet.

Nem kell a h.ülye magazinokkal foglalkozni,leginkább a női agyat tudja ennyire megbolondítani. Ne felelj meg semmilyen elvárásnak, csak annak amit te magad is elvállalsz. Csak a saját elvárásaidnak, és igényeidnek felelj meg ne másoknak! Akinek nem tetszel amiatt, mert van rajtad plusz öt kiló sz@rd le. Nem lehet mindenkinek tetszeni. Úgy is lesz olyan akinek te leszel az istennő!

hidd el.

És jobb azért egy normál alkatú lány, mint egy nagyon vékony.

Ahány ember, annyiféle igény.

Szerintem ne vegyél meg semmilyen magazint, mert csak rontják az önképedet. Ilyen a média, de ha nem foglalkozol vele, akkor nem fog érinteni!

2011. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!