Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről? "régen...

Mit gondolsz erről? "régen minden jobb volt"

Figyelt kérdés

Most már kétezer éve mondogatjuk "régen minden jobb volt". Ha csak lassú ütemű is volt a romlás, akkor is ma mennyivel rosszabb lehet mint kétezer éve.


Te mit gondolsz erről? Azon túl hogy az emlékek és az emlékezet mindet megszépít.


2011. júl. 15. 04:22
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam hogy sz@r volt. "wow kemény volt, valahogy túl éltük." És ez inkább érzés és szubjektív.
2011. júl. 15. 10:06
 12/27 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nem a te kommentedre reagáltam.
2011. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ok. De ő meg a saját régi ízlést fikázta.
2011. júl. 15. 10:17
 14/27 anonim ***** válasza:

"De ő meg a saját régi ízlést fikázta."

Szerinted ez az?

"Már miért ne? Akkor legalább még nem volt ennyi gyökér repper meg tuctucos féreg."


"Az akkori diszkó zenéről meg jobb nem is beszélni... Nem mintha a mostanit annyira kedvelném."


Már egy kicsit unalmas, hogy mindenütt az elektronikus zenét szapulják.

2011. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Én ava87-re gondoltam. Akit te idézel, nem törölűk még?
2011. júl. 15. 10:24
 16/27 A kérdező kommentje:
"Az akkori diszkó zenéről meg jobb nem is beszélni... Nem mintha a mostanit annyira kedvelném." - ez meg softos - disco classic fan-ként mondom
2011. júl. 15. 10:26
 17/27 A kérdező kommentje:

És az úgynevezett elektronikus zenét pedig a Acid Jazz-en keresztül sikerült megszeretnem. Igaz én amúgy is Acid Jazz rajongó voltam. Így az Elektronikus Acid Jazz könnyen utat talált a szívemhez.


http://www.youtube.com/watch?v=D4ZN22hbSc0

2011. júl. 15. 10:40
 18/27 anonim ***** válasza:
Régen minden inkább lelkisebb volt, mint a már túl elanyagiasodó, túltechnikásodó világban lehetséges.
2011. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Pont ugyanezt mondták a céheket felváltó manufaktúrák korában is, az ókor vége felé és nem is olyan régen is.
2011. júl. 15. 12:04
 20/27 anonim ***** válasza:
57%
Bár az tény hogy a kényelem sokkal nagyobb mint régen, de a nem anyagi szempontokat nézve nem biztos hogy most előrébb tartunk.
2011. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!