Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem volt ez bunkó a barátnőmtől?

Nem volt ez bunkó a barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem neki egy 400 forintos jégkrémet.. Azt mondta ma majd Ő hív meg...

Erre vett magának két gombóc fagyit el is fogyott a pénze, de annyi nem volt benn, hogy akkor nekem is vegyen egyet meg magának is.. Én meg tegnap 400 forintért vettem neki.. Innentől én sem hívom meg semmire, mert kihasznál.. Előttem nyalakszik, mert tudja hogy nekem nincs pénzem.. Tegnap neki nem volt de bennem volt annyi hogy akkor legalább meghívtam..


2011. júl. 9. 20:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szörnyű... Majd legközelebb meghív. Semmi probléma nincs:)
2011. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

20:30

Én nem várok el ilyet senkitől. Nem attól fogok szeretni valakit, hogy megkínál-e a fagyijával, vagy sem.

2011. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hát legjobb barátnők vagyunk.. Nekem csak azért esik rosszul mert még tegnap 850 forintos gyros-t is akar volna tőlem..
2011. júl. 9. 20:39
 14/19 anonim ***** válasza:

Kicsit kihasználás szagú. Legközelebb csináld te ezt. Vigyél pl 300 forintot és vegyél egy pont 300 forintos jégkrémet, aztán sajnálkozva mondd neki h bocsi nincs több pénzem.

Vagy a másik megoldás h nyíltan rákérdezel.

Vagy megmondod neki h tartozik

2011. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én ilyet nem szeretek csinálni, mert akkor meg olyan furán néz rám hogy én érzem magam rosszul
2011. júl. 9. 20:56
 16/19 anonim ***** válasza:

=/ hát pedig.. nagyon sok ilyen emberrel fogsz még találkozni és meg kell tanulnod kiállni magadért. nem pedig megalázkodni csak mert furán néz a bnőd.

Amúgy nekem is volt ilyen barátnőm, emléxem sosem értettem mi abban a jó neki h lehúz pár forinttal. Lehet h élvezi h hatalma van feletted.

2011. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nem hálálja meg sosem.. Én meg csak tolom.. Hát ez.. így nem jó
2011. júl. 9. 21:05
 18/19 anonim ***** válasza:

Vagy ne várd el, hogy ő is meghívjon, vagy ne hívd meg többet.

Vagy mondd meg neki, hogy ez oda-vissza működik, ha meghívtad, utána neki kell meghívnia.

2011. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem az hogy KELL, de azért ez így már kihasználás.. Főleg az hogyha 2 gombóc fagyit vett, annyi lehetett volna benne hogy 2-szer 1 gombócot kér.. De benne ez fel sem merül, a pénzét számolta és kijelentette hogy ebből pont kikerül 2 nekem.. Mondom, ez szép.. Akkor leszögeztem hogy legközelebb én sem hívom meg, mert 1 nap alatt elfelejti..
2011. júl. 10. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!