Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt velem?...

Miért csinálják ezt velem? Lelkileg tönkre fogok emiatt menni?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy :

¤¤¤¤¤¤


Mindenki csak akkor keres ha kell valami. Pl msn-en. Mindenki csak akkor ír rám ha személyes üzenetbe kiírok valami olyasmit amit nem ért vagy nem tetszik neki. Máskor le se sz*rnak. (Elnézést a kifejezését, még fogom használni, de nagyon dühös vagyok). Ha meg én jóindulatból ráírok valakire, hogy beszélgessünk egy kicsit akkor vagy elfoglaltba teszi magát vagy lelép vagy írunk egymásnak pár sort és ennyi. Látszik hogy baromira nem érdekli őket hogy velem mi van vagy stb. És akkor még én érzem magam bunkónak hogy meg kellett zavarjam.


Vagy a másik a párkeresés. Volt egy fiú aki nagyon tetszett, fel is vettük egymást msn-re. Beszélgetünk, ok. De mindíg én írtam rá. Aztán egyszer csak KÖZLI hogy jaj ő milyen boldog mert talált barátnőt meg minden meg mennyire szeretik egymást meg blablabla. De észre se veszi hogy ez nekem marhára rosszul esik, normálisabban is meg lehetne mondani.....



Elegem van már abból hogy mindíg csak akkor vagyok jó mindenkinek ha lelki szemetesláda kell, csak akkor vagyok jó mindenkinek ha el kell újságolni hogy milyen jó az illető élete meg milyen boldog stb., persze az cseppet sem érdekli ha én szomorú vagyok, az kit érdekel.....elegem van már a sorozatos nagy csalódásokból.


Emiatt lelkileg is tönkre mehetek?

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?



Barátom alig van, az se helybéli, már nem bízok senkiben, mindenkiben csak a rosszat látom.

(családtagok kivételével)


Ettől lehetek depressziós?:'( mit tennétek a helyembe?



Vagy MIÉRT CSINÁLJÁK EZT VELEM??



19/L


2011. júl. 7. 18:32
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Sajnos nagyon sokan vannak olyan szituációban mint te. De arra jöttem rá, hogy ezekből lesznek a legértékesebb emberek. Fel a fejjel.
2011. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!